Geriausias makiažo pagrindas: kaip išsirinkti?

Geriausias makiažo pagrindas: kaip išsirinkti?

Makiažo pagrindas yra kiekvieno įvaizdžio svarbiausia dalis. Be jo, vargu, ar pavyks sukurti ką nors išties pritrenkiančio ir efektyvaus. Jei norite glotnios, vienodos spalvos odos ir sukurti tinkamą pagrindą tolimesniems makiažo produktams, tokiems kaip skaistalai, blizgučiai ar bronzantas, veidą privalote padengti tinkamu makiažo pagrindu. Ir nemaišykite, mes kalbame ne apie makiažo bazę, o makiažo pagrindą, dar geriau pažįstamą kaip kreminę pudrą. 

Grįžtant prie reikalo, deja, bet makiažo pagrindas nėra deramai įvertintas daugelio moterų ir kartais pasirenkamas labai paskubomis. Dėl šių priežasčių norime jums padėti pamatyti šiuos produktus mūsų akimis ir išsirinkti geriausią iš geriausių, nešvaistant pinigų veltui.

Kaip pasirinkti makiažo pagrindo spalvą?

Vienas dažniausiai pasitaikančių ir ramybės daugeliui neduodančių klausimų yra šis. Tad skubame viską paaiškinti. Pirmiausia ir, turbūt, svarbiausia, kad makiažo pagrindas turėtų visiškai atitikti jūsų veido odos spalvą. Viena iš dažnai pasitaikančių klaidų, renkantis makiažo pagrindą – kreminę pudrą – yra produkto tepimas ant rankos. Tai netikslinga, nes šios kūno dalies spalva skiriasi nuo veido. Taigi makiažo pagrindas turi būti naudojamas tiksliai ten, kur jis bus aplikuojamas atliekant makiažą.

Veido odos tonas ir potonis

Ar žinote, kokio tono ir potonio yra jūsų oda? Su tonu kaip ir viskas aišku – tai jūsų veido odos gymis, tačiau potonis gali šiek tiek klaidinti. Vyrauja du odos spalvos potoniai – tai šaltasis, kurio sudėtyje yra rausvi pigmentai, ir šiltasis, kuriame vyrauja gelsvi, persikiniai pigmentai. Jei sunku įsivertinti, koks jūsų veido odos potonis, galite prie veido pridėti visiškai baltą popieriaus lapą – tai gali pagelbėti esant namuose. 

Jei prie balto popieriaus lapo jūsų oda atrodo gerai, tikėtina, kad jūsų potonis yra šaltas, tačiau jei jūsų veidas atrodo pavargęs, papilkėjęs ar išryškėję tamsūs paakių ratilai, greičiausiai tai bus šiltasis potonis. Tai gali atrodyti kiek painu, tačiau laikui bėgant gebėsite labai greitai atskirti, kurie produktai jums tinka, o kurių geriau vengti.

Makiažo pagrindo atspalviai

Kalbant apie makiažo pagrindo atspalvius, reikia pažymėti, kad kasdieniniam naudojimui geriausiai tinka natūralų odos atspalvį atitinkanti kreminė pudra. Tačiau vakariniam makiažui, kai planuojate veidą kontūruoti bronzantu, geriau rinkitės atspalviu šviesesnį makiažo pagrindą. Brandžiai odai taip pat tinka šviesesni kreminės pudros tonai – makiažas atrodo gaiviai ir jaunatviškai. 

Naudodamos makiažo pagrindą, puikiai atitinkantį jūsų odos tipą ir odos atspalvį, galite pasiekti taip visų norimą makiažo efektą – lygią, aksominę odą, net jei tądien ir nepailsėjote gerai…

Makiažo pagrindo sudėtis

Rinkitės tik kokybiškus makiažo pagrindus, kurių gamintojai yra orientuoti į tobulą produktų formulę bei sudėtį. Vienas tokių galėtų būti PAESE prekės ženklas. Jų produktai preciziškai kuriami tam, kad tiktų net jautriausioms veido odoms. PAESE kreminės pudros yra praturtintos natūraliomis veikliosiomis medžiagomis. Taigi ne tik tobulai padengia veido odą, ją išlygina ir padeda sukurti tobulą makiažą, bet ir rūpinasi jūsų veido oda – ją maitina, drėkina, apsaugo nuo UV spindulių ir kitų išorinių veiksnių. Kas gali būti geriau, tiesa?

Viena mūsų bestselerių yra PAESE kreminė pudra Lifting Foundation, kuri dėl joje esančių veikliųjų medžiagų, stabdo pirmuosius senėjimo požymius, efektyviai slepia odos būklės netobulumus bei lygina odos paviršių. Dėl jos lengvos konsistencijos, ja nesunku dengti veido odą, todėl kūryba su ja – vienas malonumas.

Turime ir daugiau PAESE prekės ženklo produktų, kurie stebina savo formulėmis, tekstūromis ir veikliosiomis medžiagomis, o dėl plataus atspalvių pasirinkimo, kiekviena sau ras tinkamą makiažo pagrindo atspalvį. Kurkite pritrenkiantį grožį kartu su PAESE makiažo pagrindais!