Gamintojo PAESE prekės

Pease misija yra sukurti išskirtinius produktus ir nuolat tobulinti produktų formules, kurios leidžia moterims jaustis gražiomis ir pasitikinčiomis ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Paese itin akcentuoja autentiškumą ir unikalumą. Patikima kokybė - tai pagrindas, kuriuo grindžiamas subtilus grožis, vertės jausmas ir unikalumo bruožas.

Aktyvūs filtrai

−30%

PAESE Hialurono serumas

(24) 
Kaina 16,10 € Įprasta kaina 23,00 €
Prieinamumas: 174 Turime sandelyje


Hialurono rūgšties serumas


Liepa Look Box

(1) 
Kaina 177,00 €
Prieinamumas: 135 Turime sandelyje

Limituoto leidimo Liepos Mondeikaitės grožio dėžutė.

-40% Nuolaidos kodas: LOOK40

Paese produkcija internetu

Viskas ko reikia – vieno gamintojo

Kiekviena diena yra kaip šventė, tad verta puoštis, tiesa? Taip teigia Pease kosmetikos gamintojai, tad jeigu galvojate taip pat, žinoma, būtinai turite išbandyti jų gaminius, kurie dažniausiai pranoksta poreikius. Nuo lūpų dažų iki maskuoklių, pudrų bei kitų priemonių, kurios padės Jums kasdien atrodyti nuostabiai.

Bene vienas svarbiausių Pease  gamintojo privalumų yra tai, kad jo siūloma dekoratyvinė kosmetika yra tokia įvairi, kad kiekviena ras tai, ko jai reikia. Daug dėmesio sulaukia blizgiai, kurie gali būti pasteliniai arba ryškūs, drąsūs, bazės, kurios padeda maskuoti spuogelius, pudros, kurių spalvinė gama yra tokia plati, kad čia sau tinkamą variantą ras ir lietuvė, ir mulatė.

Svarbiausia rinktis pagal odos tipą, bei poreikius. Juk gera, kai kasdien atrodyti taip puikiai su Pease yra taip paprasta.

Namuose – kaip iš salono

Nors Pease kosmetika gali būti vadinama profesionalia, tačiau dėl savo patrauklios kainos ji tinka kiekvienai, kuri nori pati pasidažyti namuose. Kadangi naudojami tik geriausios kokybės ingredientai – dažniausiai džiaugiamasi, kad kosmetika išliks ant veido visą dieną net ir karštomis bei judriomis dienomis. Tokią galią turi Pease  ir ją išbandyti gali kiekviena.

Dekoratyvinės kosmetikos galia

Pease misija yra sukurti išskirtinius produktus ir nuolat tobulinti produktų formules, kurios leidžia moterims jaustis gražiomis ir pasitikinčiomis ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Paese itin akcentuoja autentiškumą ir unikalumą.

Patikima kokybė – tai pagrindas, kuriuo grindžiamas subtilus grožis, vertės jausmas ir unikalumo bruožas.  Technologija yra nuolat tobulinama, kad pasiūlyti kiekvienai tokias kosmetikos priemones, kurios padės paryškinti savo veido bruožus ir tuo pačiu išvengti bet kokio neigiamo poveikio odai. Pasiekti tobulumą su Pease – tikrai yra įmanoma.