Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 10,00 € - 177,00 €

Jeigu norite, kad Jūsų rytinis makiažas puikiai atrodytų visų dieną – tuomet jo fiksavimui būtinos kompaktinės pudros, kurios ne tik dengia, tačiau ir ryškina. Svarbiausia rinktis Jūsų atspalvio bei derančias prie Jūsų odos tipo.

Aktyvūs filtrai

Liepa Look Box

Liepa Look Box

Kaina 177,00 €
Availability: 145 Turime sandelyje
Limituoto leidimo Liepos Mondeikaitės grožio dėžutė.

-40% Nuolaidos kodas: LOOK40

Kompaktinės pudros veidui internetu

Ar reikalinga kompaktinė pudra?

Kai kurios moterys bei merginos kasdien naudoja kremines pudras, tačiau nėra tikros, ar kompaktinė ant viršaus veido padengimui, yra būtina. Žinoma, būtinumo kriterijus – tikrai labai individualu dalykas. Tiesiog kompaktinė pudra suteikia veidui daugiau lygumo, tad jeigu norite, kad atspalvis būtų vienodesnis, nesimatytų spuogelių bei kitų smulkmenų, kurios Jums nepatinka – tuomet papildomai kompaktinė pudra yra puikus pasirinkimas.

Juolab, ji dažniausiai tarsi „sutvirtina“ kreminę pudrą, tad galima džiaugtis makiažu visą dieną net jeigu ir leidžiate laiką aktyviai. O kadangi daugelis moterų to nori, natūralu, kad minutė, kur bus skirta kompaktinės pudros padengimui – tikrai atsiperka.

Kompaktinės pudros

Mūsų prekybos vietoje siūlomos kompaktinės pudros yra pačios geriausios kokybės, kadangi bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, kurie sertifikuoja savo gaminius. Tai įrodymas ir garantija, kad Jūsų veidas ne tik atrodys puikiai, bus tolygus, tačiau taip pat ir neturės jokio neigiamo poveikio nuolat naudojant pudras. O juk norisi jomis „puoštis“ kasdien, tad ir rinktis reikia tokias, kurios papildomai maitina odą, drėkina ją.

Užsakytus gaminius stengiamės kuo greičiau pristatyti iki Jūsų namų durų, kadangi suprantame, kad dienos, kai atrodote sau graži, dažniausiai kur kas pozityvesnės. O pasipuošti kompaktinės pudros pagalba – tikrai įmanoma. Svarbiausia rasti tinkančią tiek Jūsų odai, tiek širdžiai.

Smulkmena, kuri puošia

Nors kompaktinė pudra gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau tiesa tokia, kad ji „išbaigia“ visą kuriamą makiažą, tad be jos, deja, rezultatas tikrai nebus toks puikus kaip kad su ja. Ir tinka ši priemonė bet kokiai veido odai, dera su bet kokia kremine pudra, tik reikia ieškoti labiausiai tinkamos Jums asmeniškai. Pas mus siūlomų priemonių tiek daug, tad ras kiekviena nepriklausomai nei nuo odos tipo, nei nuo amžiaus. Juk atrodyti puikiai – verta kiekviena ir tikrai gali. Tik reikia daugiau meilės sau, kurią galite įsigyti pas mus.