Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 10,00 € - 15,00 €

Lūpų blizgesys yra puikus aksesuaras kasdien, kadangi Jūsų šypsena gali būti pats svarbiausias stiliaus akcentas. Puoškitės ir atrodykite nuostabiai kiekvieną dieną, o ne tik švenčių metu.

Aktyvūs filtrai

Lūpų blizgesys internetu

Ar galima lūpų blizgesį tepti ant dažų?

Jeigu norite, kad Jūsų lūpos atrodytų kerinčiai ir aplinkiniai negalėtų pro jas praeiti nepasigrožėję – tokiu atveju siūlome lūpų blizgesius derinti su dažais. Pastarieji – išgauna spalvą, o blizgis – ją paryškina ir padeda patraukti dėmesį. Žinoma, svarbu, kad lūpų blizgesys būtų su minimaliu atspalviu, be jo arba tobulai atitiktų dažų spalvą. Taip pat reikia, kad lūpos būtų tinkamai paruoštos dažymui. Tik tokiu atveju dažai laikysis ilgiau.

Siūlomas ne tik pilingas, tačiau ir drėkinimas kokosų aliejumi, kuris pamaitina jas ir padeda dažui geriau prilipti, tad ir tarnauja visą dieną, net jeigu ir valgote bei geriate. Derinys gali būti geresnis arba ne toks skoningas priklausomai nuo to – kokios priemonės bus naudojamos. Geriausia – išbandyti namuose ir tik radus tinkamą derinuką – pasipuošti juo kur nors einant.

Tinkamo lūpų blizgesio pasirinkimas

Lūpų blizgesys internetu dažniausiai pasirenkamas pagal atspalvius ir toks vertinimo kriterijus, žinoma, yra dažniausias. Siūlome įsigyti bent jau kelis skirtingus atspalvius arba blizgius be jo, kad kasdien galėtumėte atrodyti vis kitaip ir lūpas derinti prie kuriamo stiliaus.

Pas mus rasite žinomo ir pripažinto gamintojo PEASE lūpų blizgesius, kurie ne tik nuostabiai žvilga, tačiau džiugina ir išsilaikymo kokybe. Ne tik tepant ant lūpų dažų, tiesiai ant lūpų. Svarbiausia – tinkamas lūpų paruošimas ir nuostabus blizgis trauks kitų akis į Jūsų lūpas visą dieną.

Blizgesys ar dažai?

Jeigu savo kosmetinėje turėsite daugiau opcijų – visada galėsite atrodyti taip, kaip norisi. Taigi, negalima kelti tokio klausimo – ar geriau kasdien puoštis blizgiu, ar dažais. Paprasčiausiai kinta tiek vieno, tiek kito atspalviai, galiausiai, moters, kuri nori atrodyti puikiai, poreikiai. Visgi, dažniausiai blizgiai yra ne tokie ryškūs, dažai – atrodo elegantiškiau. Taigi, reikia makiažą derinti prie tos dienos stiliaus, kuris gali būti daugiau arba mažiau dalykiškas.