Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 16,00 € - 177,00 €

Norite kasdiena atrodyti puikiai? Tokiu atveju siūlome pirmiausia pasirūpinti veidu, kurio trūkumus greitai galima užmaskuoti su labiausiai Jūsų odai tinkamomis bazėmis. Tinkamas veido pagrindas – tobulam makiažui iki mažiausių smulkmenų.

Aktyvūs filtrai

Liepa Look Box

Liepa Look Box

Kaina 177,00 €
Availability: 145 Turime sandelyje
Limituoto leidimo Liepos Mondeikaitės grožio dėžutė.

-40% Nuolaidos kodas: LOOK40
PAESE koreguojanti veido bazė

PAESE koreguojanti veido bazė

Kaina 21,00 €
Availability: Išparduota

Koreguojanti makiažo bazė užtikrins ilgalaikį makiažo išsilaikymą.

PAESE skaistinanti veido bazė

PAESE skaistinanti veido bazė

Kaina 21,00 €
Availability: 215 Turime sandelyje

Skaistinanti makiažo bazė papilkėjusiai, spalvą praradusiai odai. 

PAESE drėkinanti veido bazė

PAESE drėkinanti veido bazė

Kaina 21,00 €
Availability: 70 Turime sandelyje

Drėkinantis makiažo pagrindas normaliai, sausai ir jautriai odai. 

Makiažo bazės veidui internetu

Kam reikalinga makiažo bazė?

Moterys ir merginos, kurios kasdien nesidažo labai smulkmeniškai, gali nežinoti, kad makiažo bazė yra ne tik reikalinga, tačiau net ir būtina, kadangi ji padeda tolygiai padengti kreminę pudrą ir tuo pačiu ilgiau džiaugtis nuostabiu jos rezultatu, tai yra, visą dieną. Priklausomai nuo Jūsų pasirinktos bazės, ji gali drėkinti, papildomai, skaistinti odą, padėti paslėpti raudonį bei spuogelius, kurie, žinoma, iškyla būtinai šventinės dienos rytą. Kai kurioms makiažo bazė yra vienintelė priemonė, kuri naudojama veido „lyginimui“.

Jeigu Jūsų oda yra ne tik glotni, tačiau ir be spuogelių, Jūsų nekankina raudonis, oda užtektinai elastinga, tikrai makiažo bazės puikiai pakanka nuostabiam makiažui tiek kasdienai, tiek šventinėmis dienomis.

Makiažo bazės

Mes bendradarbiaujame tik su pačiais geriausiais gamintojais, kurie siūlo ne tik puikiai veidą dengiančias, tačiau ir maitinančias makiažo bazes. Juk svarbu, kad iš išorės kuriamas grožis taip pat būti „dekoruojamas“ ir iš vidaus, tad maitinančios bei daugiau elastingumo suteikiančios priemones yra geriausias pasirinkimas kiekvienai, kuri nori atrodyti puikiai. Jeigu nežinote, kuri bazė geriausiai tinka Jūsų veido tipui – visada galite susisiekti su mumis. Ne tik atsakysime į kylančius klausimus, tačiau ir padėsime rasti kosmetiką, kuri leis Jums kurti profesionalų makiažą sau pačiai, kasdien. Juk kiekviena diena yra ypatinga, tad ir atrodyti nuostabiai – tikrai apsimoka. Juk tai pakels Jums nuotaiką ir suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Kasdien atrodykite puikiai!

Nereikia progos ir priežasties kasdien puoštis, kadangi jaučiantis gražiai – nuotaika dažniausiai kur kas geresnė, tad ir palepinti save reikia be jokios progos. Tiek geros kokybės makiažo priemonėmis, tie jų panaudojimu kiekvieną dieną. Tik nepamirškite, kad makiažo kūrimas prasideda nuo tinkamos bazės, kuri tarsi pagrindas paruošia veidą kosmetikai, o išmokus ją suvaldyti – kasdien atrodysite tarsi su profesionaliu makiažu, kurį sukursite pati!