Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Kaina

Kaina

  • 9,00 € - 177,00 €

Kad ir kokie yra Jūsų veido bruožai – juos paryškinti galima su tinkamomis priemonėmis veidui, kurios taip pat skirtos ir tam tikrų trūkumų, kurie jums nepatinka, maskavimui. Svarbiausia rasti tas priemones!

Aktyvūs filtrai

−30%

PAESE bambukinė biri pudra

(10) 
Kaina 11,90 € Įprasta kaina 17,00 €
Prieinamumas: 261 Turime sandelyje

Bambukinė biri pudra

−35%

PAESE matinio efekto veido bazė

(10) 
Kaina 13,65 € Įprasta kaina 21,00 €
Prieinamumas: Išparduota

Matizuojanti makiažo bazė riebiai ir mišriai veido odai.

Liepa Look Box

(1) 
Kaina 177,00 €
Prieinamumas: 143 Turime sandelyje
Limituoto leidimo Liepos Mondeikaitės grožio dėžutė.

-40% Nuolaidos kodas: LOOK40
−30%

PAESE ryžių biri pudra

(11) 
Kaina 11,90 € Įprasta kaina 17,00 €
Prieinamumas: 522 Turime sandelyje

Sausa, biri pudra sukurta normaliai, mišriai ir riebiai veido odai.

−35%

PAESE kreminė pudra "Lush satin"

(15) 
Kaina 14,95 € Įprasta kaina 23,00 €
Prieinamumas: 261 Turime sandelyje

 Kreminė pudra skirta pavargusiai, normaliai veido odai. 

−35%

PAESE koreguojanti veido bazė

(6) 
Kaina 13,65 € Įprasta kaina 21,00 €
Prieinamumas: 37 Turime sandelyje

Koreguojanti makiažo bazė užtikrins ilgalaikį makiažo išsilaikymą.

Priemonės veidui internetu

Atrodykite kasdien puikiai

Kad ir kokie yra Jūsų veido bruožai – juos paryškinti galima su tinkamomis priemonėmis, kurios taip pat skirtos ir tam tikrų trūkumų, kurie jums nepatinka, maskavimui. Svarbiausia rasti tas priemones veidui, kurios labiausiai tinka, žinoma, išmokti jas tinkamai naudoti, kadangi tik tokiu atveju galėsite kasdien džiaugtis švytinčiu veidu, kuris leis Jums gatve žengti tarsi podiumu. Juk svarbiausia yra ne kiekybė, tačiau kokybė, kurią galite rasti stiliauskodas.lt.

Platus prekių asortimentas

Atrodyti puikiai kasdien Jums gali padėti tinkamos veidui skirtos priemonės. Svarbiausia, kad nereikia skirti daug laiko makiažo kūrimui, tačiau jaustis nepriekaištingai gali kiekviena ir kasdien.

  • Birios pudros naudojamos tada, kai uždedamas makiažo pagrindas. Tiesa, kai kurios jomis dengia veidą po kremo, ypač tokiu atveju, kai norisi labai lengvo efekto, kuris neapsunkintų. Tai yra puikus pasirinkimas šiltomis vasaros dienomis, kadangi birios pudros ne tik tolygiai padengia veido odą, tačiau taip pat ir jos neapkrauna, leidžia odai kvėpuoti. Svarbiausia pasirinkti tinkamo atspalvio pudrą, kad ji atitiktų viso kūno spalvą.
  • Kompaktinės pudros yra naudojamos makiažo užbaigimui, taip pat padeda paryškinti veido kontūrus ir tuo pačiu suteikti savo odai daugiau skaistumo. Rinkitės tokias kompaktines pudras, kuriose yra naudingų vitaminų. Tai bus ne tik geras maskuoklis, tačiau maistas Jūsų veido odai, kuria reikia rūpintis kasdien.
  • Konturavimui skirtos priemonės padės Jums paryškinti savo veido bruožus ir  atrodyti taip, tarsi esate ką tik iš po profesionalios visažistės rankų. Tiesa, reikalingos ne tik geros kokybės kontūravimo priemonės, tačiau ir mokėjimas jomis naudotis. Kadangi užtenka minimalaus kiekio, kad pavyktų sėkmingai paryškinti veido bruožus – priemonių užteks ilgam.
  • Kreminės pudros turi būti pasirenkamos ne tik pagal viso kūno odos spalvą, tačiau taip pat ir pagal Jūsų veido odos tipą. Nuo tokių, kurios labiausiai tinka riebios odos savininkėms, iki tokių priemonių, kurios geriausiai atitinka sausos odos poreikius, nes ne tik maskuoja, tačiau taip pat ir pamaitina.
  • Makiažo bazės reikalingos veido odos paruošimui. Tik tuomet, kai oda yra paruošta – galima naudoti dekoratyvines priemones pigmentų arba spuogų maskavimui. Rinkitės tokias bazes, kurios ne tik nušveičia odą, tačiau ir ją maitina, tačiau ir padeda panaikinti raukšleles.
  • Maskuokliai naudojami tam tikroms veido odos problemoms paslėpti. stiliauskodas.lt priemonės skirtos tiek paakiams, tiek spuogams pašviesinti.