Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 11,00 € - 177,00 €

Biri pudra yra labai svarbi kiekvieno makiažo užbaigimo dalis, kuri ne tik suteikia norimą atspalvį bei slepia trūkumus, tačiau ir užfiksuoja kreminę pudrą, tad veidas visą dieną atrodo puikiai. Gera, kad kurti stilių galima savo makiažo pagalba.

Aktyvūs filtrai

PAESE ryžių biri pudra

PAESE ryžių biri pudra

Kaina 17,00 €
Availability: 461 Turime sandelyje

Sausa, biri pudra sukurta normaliai, mišriai ir riebiai veido odai.

Liepa Look Box

Liepa Look Box

Kaina 177,00 €
Availability: 145 Turime sandelyje
Limituoto leidimo Liepos Mondeikaitės grožio dėžutė.

-40% Nuolaidos kodas: LOOK40

Birios pudros veidui internetu

Birios pudros pasirinkimas

Kartą radus Jūsų veido odai labiausiai tinkamą pudrą – galėsite ją naudoti nuolatos, tad pirkinio paieškai – tikrai reikia skirti laiko. Svarbiausias aspektas yra Jums labiausiai tinkama spalva. Kai kurios merginos renkasi tamsesnę, kadangi tikisi, kad taip pavyks kur kas geriau paslėpti veido odos trūkumus. Deja, dažniausiai rezultatas nebūna toks estetiškai patrauklus, kadangi tam tamsi pudra – atrodo neskoningai. Rinkitės tokią, kuri geriausiai atitinka Jūsų veido bei kaklo odos spalvą.

Taip pat, tokią, kuri ne tik padengia veidą norimu atspalviu, tačiau taip pat ir pamaitina jį, galiausiai, net drėkina. Pasiūla yra labai plati, o stiliauskodas.lt siūlo vis daugiau alternatyvų kiekvienai ir kiekvienam, kuris nori kasdien atrodyti nepriekaištingai.

Birios pudros

Bendradarbiaujame tik su pačiais geriausiais gamintojais, kurių vardai yra pelnę pripažinimą. Mums svarbu, kad savo klientams galėtumėte pasiūlyti tik patikimą kokybę, kuri leidžia atrodyti puikiai ne tik šiandien, tačiau ir po penkerių metų. Štai todėl svarbus rinktis tokias pudras, kurios ne tik suvienodina veido odos atspalvį, tačiau taip pat ir pamaitina odą, galiausiai, padeda užkirsti kelią senėjimo procesams. Tokią galią turi geros kokybės birios pudros, kurios turėtų būti Jūsų kasdienis pasirinkimas kartu su Stiliauskodas.lt garantija. Esate verti geriausio ir mes tai galime Jums pasiūlyti!

Leiskite sau atrodyti puikiai!

Jeigu norite, kad kiekviena diena būtų ypatinga – tuomet turite ją tokią padaryti! Dažniausiai užtenka tik pasidažyti, kad nuotaika taptų kur kas geresnė, savijauta – kur kas pozityvesnė. Juk makiažas gali būti pats svarbiausias ir net vienintelis Jūsų akcentas, kuris padės Jums atrodyti ypatingai net ir tokiu atveju, jeigu dėvimi drabužiai yra pilki. O kiekviena diena to yra verta, tik  reikia greta geros kokybės birios pudros derinti ir kitas dekoratyvinės kosmetikos priemones. Puoškitės ir papuoškite savo mamas, tetas, drauges... Gera gražintis kartu ir gera, kai su tinkamomis priemonės kasdien galėsite sukurti tarsi profesionalų makiažą.