Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 12,00 € - 82,00 €

Suteikti savo plaukams daugiau apimties ir galvos odai daugiau drėgnumo galima su geriausios kokybės priemonėmis plaukams, kurios leis Jums atkurti net ir pažeistus plaukus. Svarbiausia įsigyti labiausiai tinkamus būtent Jums, o itin plačią bei įvairią pasiūlą rasite pas mus.

Aktyvūs filtrai

Specialios priemonės plaukams internetu

Pamaitinkite savo plaukus

Labai svarbu reguliariai skirti dėmesio savo plaukams. Netikėkite, kad po vieno, kito karto tam tikrų priemonių naudojimo, plaukas taps glotnesnis, o galvos oda – pamaitinta. Svarbu reguliarumas.

Mūsų siūlome prekių gausa – labai plati, tad esant konkrečiai problema – reikia ieškoti ir tam tikrų gaminių:

  • Daugiafunkcinis plaukų fluidas, pavyzdžiui, apsaugo plauką nuo UV spindulių ir karščio, drėkina jį.
  • Apimties suteikiantis plaukų losjonas – puiki pagalba toms, kurios turi mažai plaukų, nes vizualiai jų atrodys daugiau.
  • Tiesinimo fluidas padeda suvaldyti garbanotus, susišiaušusius plaukus.
  • Matinį paviršių padaranti priemonė ir t.t.

Kai kurios priemonės tinka kasdienai, kitos naudojamos tik švenčių metu, kai formuojama šukuosena. Tačiau svarbiausia – turėti, nes tai leis namuose tvarkyti plaukus profesionaliai.

Kasdieniai plaukų ritualai

Labai svarbu rūpintis savo plaukais kasdien, o ne tik prieš šventes. Reikalingos ne tik labiausiai Jums tinkamos specialios priemonės, tačiau ir šampūnas bei kondicionierius, kuris dažniausiai naudojamas kasdien. Svarbu plaukus šukuoti kiekvieną dieną, dar geriau – bent jau du kartus. Žinoma, reguliariai pakirpti plaukų galiukus ir naudoti tokias gumutes, kurios nesušiaušia plauko paviršiaus. Tinkamai priežiūrai svarbiausia yra tęstinumas, o už jį esate atsakingas Jūs.

Priemonės plaukams pigiau

Nors šiuo metu galima rasti labai daug specialių plaukų bei galvos odos priežiūros priemonių, kurios suteikia smūginį efektą, tačiau bet kuriuo atveju jam palaikyti – svarbus reguliarumas, kuris dažnai trunka mėnesius. O kai norimas efektas pasiektas – tuo labiau reikia ir toliau lepinti save specialiomis, plaukams skirtomis priemonėmis.

Susipažinkite su mūsų pasiūla, kuri ne tik – sertifikuota bei pačios geriausios kokybės, tačiau ir pigesnė nei pas konkurentus. Jeigu nerandate, ko ieškote – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie padės įsigyti Jūsų plaukui bei galvos odai labiausiai tinkamas priemones.