Kad ir kokia plaukų spalva Jums yra pati gražiausia – nuostabu, kad tokią gali turėti ir kiekvienas, ir kiekviena. Stiliauskodas.lt plaukų dažai atitinka net ir pačių išrankiausių poreikius, kadangi jie ne tik padeda Jums kurti savo stilių, tačiau pačiais dažais – ir pamaitinti plaukus.

Aktyvūs filtrai

Plaukų dažai internetu

Plaukų spalvos kismas

Šiuo metu turėti plaukus norimos spalvos gali kiekvienas. Jeigu labai ilgus metus dažniausiai buvo dažoma tik rudai arba šviesiai, tai šiuo metu net ir norinčios išreikšti save per mėlyną plaukų spalvą – gali tai padaryti. Svarbiausia, žinoma, rinktis patikimus dažus, kurie ne tik padengia plauko paviršių, tačiau taip pat ir apsaugo jį nuo neigiamo aplinkos poveikio. Renkantis spalvą reikia nepamiršti, kad ji turi atitikti Jūsų antakių atspalvį arba reikia juos dažyti taip pat, žinoma, dažnai derinami ir prie kūno spalvos, kadangi labai dideli kontrastai gali „išmušti“ bendrą vaizdą.

Pavyzdžiui, juoda plaukų spalva dažniausiai nedera prie itin šviesios odos, kadangi veidas atrodys tarsi „pasislėpęs“. Trumpalaikiai dažai, kurie padeda pamatyti laikiną efektą – gera pagalba, kadangi ji padeda apsispręsti – ar norėsis tam tikros spalvos visam laikui.

Kaip paruošti plauką dažymui?

Svarbu ne tik įsigyti geros kokybės dažus, kurie neturi neigiamo poveikio plaukui arba jis minimalus, tačiau taip pat ir tinkamai paruošti plauką dažymui. Ypač, jeigu viską darote namuose pati. Pirmiausia – svarbu iššukuoti plaukus, kadangi tik tuomet dažas pasieks kiekvieną plaukelio vietą. Žinoma, visada gerai plovimą iki dažymo atlikti su maitinančiomis priemonėmis, kurios maksimaliai apsaugo. Galiausiai, prieš plovimą pasiruošti pirštines bei rankšluosčius, kurių negaila, nes tikėtina, kad jie išpurvins.

Kaip prižiūrėti dažytus plaukus?

Svarbu ne tik kruopščiai dažyti plaukus, tačiau taip pat ir tinkamai jais rūpintis po dažymo. Pirmiausia – plauko pamaitinimas specialiomis priemonėmis. Taip pat – nenaudokite karščiu veikiančių įrenginių, kurie sausina plaukus (nes dažas kuriam laikui jau bus išsausinęs), galiausiai, tarp dažymų visada aktyviai drėkinkite, šukuokite bei pakirpkite, kai galiukai šakojasi. Visa tai – smulkmenos, tačiau net ir dažyti plaukai atrodys puikiai.