Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 9,00 € - 177,00 €

Suteikite savo veidui ne tik daugiau elegancijos, tačiau ir paslėpkite trūkumus geros kokybės kontūravimo priemonėmis. Jos tinka ne tik, kai norisi pasipuošti, tačiau – kiekvieną dieną. Svarbiausia – gera kokybė ir tinkamas jų naudojimas.

Aktyvūs filtrai

Face rouge (illuminatin/matte)
−25%
  • −25%

PAESE skaistalai (matiniai/blizgūs)

Kaina 11,25 € Įprasta kaina 15,00 €
Availability: 210 Turime sandelyje

Skaistalai su argano aliejumi suteikiantys odai gaivumo ir švytėjimo.

Liepa Look Box

Liepa Look Box

Kaina 177,00 €
Availability: 145 Turime sandelyje
Limituoto leidimo Liepos Mondeikaitės grožio dėžutė.

-40% Nuolaidos kodas: LOOK40
PAESE Selfglow bronzantas
−25%
  • −25%

PAESE Selfglow bronzantas

Kaina 18,75 € Įprasta kaina 25,00 €
Availability: 589 Turime sandelyje
Veido modeliavimo priemonė, bronzantas

Priemonės veido kontūravimui internetu

Kaip tinkamai atlikti kontūravimą?

Daugelis moterų bei merginų sutiktų, kad veido kontūravimas makiažo kūrimo procese yra labai svarbus, kadangi jis padeda suteikti daugiau išraiškingumo, pats makiažas – atrodo profesionalus. Visgi, vien gerų kontūravimo priemonių nepakanka, kad rezultatas būtų puikus. Reikia mokėti ir jomis naudotis. Pati svarbiausia taisyklė, kurios reikia laikytis prieš dažantis – tinkamas veido paruošimas, o tai yra ne tik drėkinimas, tačiau ir nešvarumų pašalinimas.

Antra taisyklė – saikas, kadangi per daug kosmetikos atrodo neskoningai. Galiausiai – kontūravimo metu labai svarbūs tinkami teptukai ir žinojimas – kaip, nuo kurios pusės reikia pradėti konkuruoti. Mokykitės, bandykite, nes tik per praktiką sužinosite – kokia „linija“ labiausiai tinka Jūsų veidui ir kaip ją dengti, kad rezultatas būtų stulbinantis.

Kosmetika

Radus Jums labiausiai tinkamas kontūravimo priemones – taip pat siūlome pasižvalgyti bei išsirinkti kitas tiek dekoratyvinės, tiek odai skaistumo bei elastingumo suteikiančias kosmetikas, kurios padės Jums nuo a iki ž tinkamai pasirūpinti savo veidu. Mes ne tik siūlome labai platų pasirinkimą, tačiau taip pat ir nuolat siūlome akcijas, kurios leis Jums sumokėjus mažiau – gauti tokią pat puikia kokybę.

Svarbiausia – labai greitai, kadangi perkant internetu ne tik paprasčiau susirinksite pilną krepšelį savo kūnui, tačiau ir sulauksite jo tiesiai į namus. Gražintis yra malonu, nes savęs lepinimas – pramoga, poilsis, kuriuo turėtų mėgautis visi ir visos kuo dažniau.

Gera kasdien atrodyti puikiai!

Pasitikėjimas savimi dažniausiai neatsiejamas nuo puikiai atrodančio veido, kuris makiažo pagalba net ir pavargusiomis dienomis – spindės. Esate verti paties geriausio ir mes stengiamės Jums tai pasiūlyti. Tereikia rasti tinkamas kontūravimo priemones bei išmokti jomis naudotis. Tuomet kiekviena diena bus ypatinga, leis Jums pasipuošti, papuošti mamas, drauges, tetas... Juk nėra amžiaus cenzo, kuris nubrėžia savęs puošimo amžių! Gera atrodyti gerai ir gera, kad su geromis priemonėmis nereikia specialisto.