Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 6,00 € - 27,00 €

Norite, kad Jūsų žvilgsnis būtų kerintis, trauktų kitų akis ir tuo pačiu leisti Jums žavėti aplinkinius savo emocija? Tuomet būtinai turite išbandyti geros kokybės akių šešėlius, kurie savo spalvomis kuria Jūsų stilių.

Aktyvūs filtrai

Šešėliai akims internetu

Akių šešėlių spalvų magija

Ar renkantis šešėlius reikia daugiau dėmesio skirti jų tekstūrai, ar spalvoms? Kiekviena atsakytų vis kitaip ir tikrai, kompleksinis gaminio rezultatas lemia galutinį produktą, kuris gali padėti geriau arba ne taip gerai padengti akių vokus šešėliais. Tačiau jeigu tekstūra ne taip paprastai yra įvertinama, tai spalvinės gamos – tikrai labai lengvai.

Visada geriausia turėti bent kelias paletes, kuriose yra įvairios spalvos bei atspalviai ir jais puošti savo akis pagal nuotaiką. Nuo ryškių šešėlių, kurie dažniausiai tarnauja einant į vakarėlius, iki pastelinių atspalvių, kurie tinka kasdienai. Svarbiausia mažiau dėmesio skirti taisyklėms, kurios taikomos į odos, plaukų akių spalvą... Dažytis reikia taip, kaip Jums gražus ir patinka!

Kaip gražiai padengti šešėlius?

Natūralu, kad reikia praktikos, kuri galiausiai padeda Jums vos per porą minučių sukurti nuostabų makiažą kasdienybei ir  šventėms. Taip pat siūlome bandyti dažytis su video pagalba. Priemonių internete tikrai labai daug, tad pasikartosime, kad svarbiausia – praktika, na, ir žinoma, geri šešėliai bei teptukai.

Taip pat labai svarbu, kad prieš dažant – akių zona būtų tinkamai nuvalyta, tai yra, pašalinti makiažo likučiai. Naudinga sudrėkinti akių vokus bei paakius kremu, tačiau nepamirškite, kad tam reikalingi specialūs drėkikliai. Pasidažius akių vokus reikalingas ir geriausias pagalbininkas – tušas, kadangi tik tokiu atveju žvilgsnis bus aštrus ir išbaigtas.

Šešėliai stiliauskodas.lt

Jeigu Jums reikalingi geros kokybės šešėliai patraukliomis kainomis – esame tikri, kad pas mus rasite Jums tinkamus. Reguliariai siūlome akcijas, tad sekite mūsų pasiūlymus. Jeigu nepavyksta rasti Jus reikalingų šešėlių – visada galite susisiekti asmeniškai ir mielai atsakysime į kylančius klausimus bei padėsime rasti priemones, kurios suteiks Jūsų žvilgsniui daugiau išraiškingumo bei ryškumo. Gera atrodyti puikiai ir gera, kad atrodyti puikiai yra taip paprasta!