Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 15,00 € - 20,00 €

Ilgos blakstienos – viliojančios akys, tad kasdien traukite kitų žvilgsnius savo stiliumi, kuris kuriamas per akis. Tokią galią turi tinkamas blakstienų tušas, kuris padės Jums kasdien atrodyti puikiai.

Aktyvūs filtrai

PAESE tušas LILOOSH

PAESE tušas LILOOSH

Kaina 19,90 €
Availability: 1243 Turime sandelyje
Blakstienų tušas
PAESE tušas CHEEKY

PAESE tušas CHEEKY

Kaina 19,90 €
Availability: 510 Turime sandelyje
Blakstienų tušas

Blakstienų tušai internetu

Kaip prižiūrėti blakstienas?

Jeigu norite, kad Jūsų blakstienos visada išliktų tankios bei ilgos – tokiu atveju joms reikia skirti priežiūros. Ji neturi būti nei labai intensyvi, nei dažna, tačiau svarbiausia – reguliarumas.

  • Pirmiausia, žinoma, reikalingas geros kokybės tušas, kuris darys joms kuo mažesnį poveikį.
  • Kasdien, atėjus vakarui – tušą būtina pašalinti su patikimomis, blakstienoms neigiamos įtakos neturinčiomis priemonėmis.
  • Tepti tušą reikia lėtai, iš apačios – į viršų.
  • Palepinkite blakstienas ricinos aliejumi, kuriame yra daug naudingų medžiagų.
  • Nenaudokite prastos kokybės rietiklių bei kitų priemonių, kurios gali jas pažeisti.

Žinoma, daug lemia genetika, tačiau skyrus užtektinai dėmesio – Jūsų blakstienos visada bus tankios bei ilgos.

Tinkamo tušo pasirinkimas

Kasdien labai svarbu naudoti tokį tušą, kuris geriausiai atitiktų ne tik Jūsų asmeninius, tačiau taip pat ir Jūsų akių poreikius. Kai kurie skirti blakstienų vizualiniam ilginimui, kai tuo tarpu kiti – tankinimui. Žinoma, kinta tušo spalva. Ir nors juoda yra laikoma klasika, tačiau norinčios atrodyti ypatingai – visada gali rinktis ryškesnių spalvų.

Taip pat nepamirškite, kad kasdien reikia naudoti tik pripažintų gamintojų sertifikuotus gaminius, kurie yra testuojami. Tai yra, pavyzdžiui, PEASE kokybė. Jeigu Jums pačiai sunku rasti tokį tušą, kuris geriausiai tinka Jūsų akims – visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie pasiūlys tinkamiausią produkciją. Visoms ir toms, kurios turi jautrias akis.

Tinkamas blakstienų padengimas tušu

Nepriklausomai nuo to, kaip dažnai naudojate tušą, reikia juo tinkamai dengti paviršių, kadangi tik tuomet Jūsų žvilgsnis bus išraiškingas. Svarbiausia – geras šepetėlis, kuris parduodamas kartu su tušu. Braukti dažus reikia nuo blakstienų augimo linijos link galiukų, kelis kartus, tačiau su minimaliu tušo kiekiu ant šepetėlio. Tuomet akys atrodys išraiškingos, tačiau neapsunkusios, priemonės nebus per daug, tad ją vakare nuvalyti bus gana paprasta.