Išskirtinio aromato, gilių natų, rankų darbo kvapai gimę dykumoje

Kvapai kurie privers atsisukti. Aukštosios parfumerijos kvapai skirti asmeniškai jums - atlikite kvapų testą ir susikurkite buteliuką su savo ar artimo vardu.

Pradėti kvapų testą
Image
Image

Aukštoji parfumerija sukurta jūsų skoniui

Prabangi dėžutė, rankų darbo kvapai ir išskirtinis aromatas kuris nepaliks abejingų. Mes atliksime ieškojimo kelią ir pasiūlysime kvapą atitinkantį jūsų skonį, jums liks tik mėgautis komplimentais arba džiuginti kvapais artimus.

Ieškote kvapo

Sau

Ar

Dovanai

Mūsų kvepalų kolekcija

Sea & Salt "Cloud Mist" Nišiniai Kvepalai

(4) 
35% nuolaida su kodu: SMELL35
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 226 Turime sandelyje

Gaivus kvapas su šildančios medienos užuomina ir sultingos kriaušės saldumu. Aromato kompozicijoje slepiasi gundantis ir stimuliuojantis jazminas, kuriam lengvumo suteikia pavasario žalumos užuominos. Kedro medienos ir muskuso natos meistriškai įsilieja į aromato interpretaciją ir paryškina šio kvapo subtilumą.

Sea & Salt "Desert night" Nišiniai Kvepalai

(4) 
35% nuolaida su kodu: SMELL35
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 158 Turime sandelyje

Minkšta, tačiau sodri aromato kompozicija, prisotinta saldžių iriso natų ir pagardinta prabangaus romo akordais. Šiltus tongapupės atspalvius, lydimus cinamono ir gintaro pustonių, vainikuoja išraiškingas santalmedis, todėl šis kvapas skleidžia saldų pudrinį aromatą, kurį gaubia tauraus gėrimo natos.

Sea & Salt "Golden Dunes" Nišiniai Kvepalai

(3) 
35% nuolaida su kodu: SMELL35
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 255 Turime sandelyje

Prašmatnus aromatas, atspindintis ne tik akimirkos žavumą, bet ir kviečiantis leistis į paslaptingus nuotykius.

 

Kontrastingas ir daugiaspalvis kvapas, kuriame aksominė vanilė persipina su gaiviomis gėlių ir vaisių natomis. Šiltu šydu aromatą gaubiantis saldumas susilieja su išraiškingu santalmedžiu ir sodriu muskusu.

Sea & Salt "Heat Waves" Nišiniai Kvepalai

(6) 
35% nuolaida su kodu: SMELL35
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 126 Turime sandelyje

Prabangius agarmedžio akordus nejučia apgaubia svaiginančio pačiulio natos. Sodrų kvapą paryškina šafrano paslaptingumas, sujungia aitrus agarmedžio dūmas ir vainikuoja aksominis muskatas.

 

Aromate užkoduota gamtos galia, suteikianti pasitikėjimo ir paliekanti išskirtinumo žymę.

Atraskite visą kvepalų kolekciją

Žiūrėti kvapus
Top Image
Bottom Image

Mūsų žvakių kolekcija

Sea&Salt Sojų Vaško Rankų Darbo Žvakė „Day.01“

(0) 
Kaina 49,00 €
Prieinamumas: 253 Turime sandelyje

„Day. 01“ Heat Spells – pirmasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, kuriame pulsuojantys karščio kerai atskleidžia aromato sodrumą. „Day.01“ – paslaptinga, ekspresyvi, charakteringa.

 

Agavos saldumas šioje rafinuotoje kompozicijoje susipina su įvairialypiu ir prabangiu agarmedžiu. Šis gurmaniškas derinys – tai šilumos, sodrumo ir prabangos simbolis.

Degimo trukmė: 48 val. 

Sea&Salt Sojų Vaško Rankų Darbo Žvakė „Day.02“

(1) 
Kaina 49,00 €
Prieinamumas: 199 Turime sandelyje

„Day. 02“ Vibrant Flames – antrasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, liepsnojantis energija ir alsuojantis gyvybingumu. „Day.2“ – intensyvi, tonizuojanti, žaisminga.

 

Energingoji citrinžolė skleidžia gaivų citrusų aromatą su švelnia saldumo užuomina. Šis įsimenantis aromatas įžiebia energiją ir pažadina kūrybiškumą.

Degimo trukmė: 48 val. 

Sea&Salt Sojų Vaško Rankų Darbo Žvakė „Day.03“

(0) 
35% nuolaida su kodu: SMELL35
Kaina 49,00 €
Prieinamumas: 200 Turime sandelyje

„Day.03“ Sugary Sands – trečiasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, simbolizuojantis pirmosios akimirkos saldumą, išvydus beribius dykumos smėlynus. „Day.03“ – saldi, šilta, neatrasta.

 

Tai saldus uogos apkabinimas, kurį dovanoja sodri ir sultinga gervuogė. Daugiasluoksnės bergamotės ir gaivios citrinos duetas aromatui suteikia lengvumo ir elegantiškumo. Ši kvapų sintezė nukelia į šiltus prisiminimus.Degimo trukmė: 48 val. 

Sea&Salt Sojų Vaško Rankų Darbo Žvakė „Day.04“

(0) 
35% nuolaida su kodu: SMELL35
Kaina 49,00 €
Prieinamumas: 200 Turime sandelyje

Day. 04“ Secret Dunes – ketvirtasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, harmonizuojantis ir sujungiantis slapčiausius vidinius ir išorinius potyrius. „Day.04“ – balansuojanti, įžeminanti, atpalaiduojanti.

 

Tai kvapų balansas tarp šilto muskato dvelksmo bei greipfruto energijos pliūpsnio. Idilišką aromato harmoniją papildo saldi šalavijo nata, paliekanti subtilų žolelių prisilietimo dvelksmą. Šis kvapų trio – įžeminančių ritualų interpretacija.


Degimo trukmė: 48 val. 

Top Image
Bottom Image

Mūsų kvapų istorija

Italų parfumeris, kurio tapatybė slepiasi po Odore Misterioso pseudonimu, ėmėsi sudėtingos užduoties – susieti kvapą su nekasdieniais pojūčiais, todėl leidosi į klajones per dykumas. Jose gimė kvepalų ir žvakių kolekcija „Desert Journey“, įkvėpta dykumose slypinčių reiškinių.

  • Naturalūs ingredientai
  • Aukštoji parfumerija - nišiniai kvapai
  • Pagaminta Italijoje
Pradėti kvapų testą