Išskirtinio aromato, gilių natų, rankų darbo kvapai gimę dykumoje

Kvapai kurie privers atsisukti. Aukštosios parfumerijos kvapai skirti asmeniškai jums - atlikite kvapų testą ir susikurkite buteliuką su savo ar artimo vardu.

Pradėti kvapų testą
Image
Image

Aukštoji parfumerija sukurta jūsų skoniui

Prabangi dėžutė, rankų darbo kvapai ir išskirtinis aromatas kuris nepaliks abejingų. Mes atliksime ieškojimo kelią ir pasiūlysime kvapą atitinkantį jūsų skonį, jums liks tik mėgautis komplimentais arba džiuginti kvapais artimus.

Ieškote kvapo

Sau

Ar

Dovanai

Mūsų kvepalų kolekcija

−35%

Sea & Salt "Desert night" Nišiniai Kvepalai

(0) 
Kaina 78,00 € Įprasta kaina 120,00 €
Prieinamumas: 190 Turime sandelyje

Minkšta, tačiau sodri aromato kompozicija, prisotinta saldžių iriso natų ir pagardinta prabangaus romo akordais. Šiltus tongapupės atspalvius, lydimus cinamono ir gintaro pustonių, vainikuoja išraiškingas santalmedis, todėl šis kvapas skleidžia saldų pudrinį aromatą, kurį gaubia tauraus gėrimo natos.

−35%

Sea & Salt "Heat Waves" Nišiniai Kvepalai

(0) 
Kaina 78,00 € Įprasta kaina 120,00 €
Prieinamumas: 329 Turime sandelyje

Prabangius agarmedžio akordus nejučia apgaubia svaiginančio pačiulio natos. Sodrų kvapą paryškina šafrano paslaptingumas, sujungia aitrus agarmedžio dūmas ir vainikuoja aksominis muskatas.

 

Aromate užkoduota gamtos galia, suteikianti pasitikėjimo ir paliekanti išskirtinumo žymę.

−35%

Sea & Salt "Hidden Oasis" Nišiniai Kvepalai

(0) 
Kaina 78,00 € Įprasta kaina 120,00 €
Prieinamumas: 330 Turime sandelyje

Moteriškas ir koketiškas kvapas su stipriais gėlių akcentais. Prabangių turkiškų ir bulgariškų rožių simfoniją praturtina saldi ir gaivi bergamotė. Jaukią šilumą aromatui suteikia vanilės nata, žaidžianti su jazmino akordais.

−35%

Sea & Salt "Mystical Mirage" Nišiniai Kvepalai

(0) 
Kaina 78,00 € Įprasta kaina 120,00 €
Prieinamumas: 329 Turime sandelyje

Charakteringo aromato metamorfozę sukuria gilus ir šiltas kedrų dvelksmas, apsuptas stiprios pačiulio natos. Kvapą formuoja mistinis ir hipnotizuojantis odos bei santalmedžio miražas.

 

Sunkus, bet neslegiantis konceptualus aromatas, apgaubtas paslaptingų smilkalų užsklandos.

Atraskite visą kvepalų kolekciją

Žiūrėti kvapus
Top Image
Bottom Image

Mūsų žvakių kolekcija

−50%

Sea&Salt Sojų Vaško Rankų Darbo Žvakė „Day.01“

(0) 
Kaina 24,50 € Įprasta kaina 49,00 €
Prieinamumas: 272 Turime sandelyje

„Day. 01“ Heat Spells – pirmasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, kuriame pulsuojantys karščio kerai atskleidžia aromato sodrumą. „Day.01“ – paslaptinga, ekspresyvi, charakteringa.

 

Agavos saldumas šioje rafinuotoje kompozicijoje susipina su įvairialypiu ir prabangiu agarmedžiu. Šis gurmaniškas derinys – tai šilumos, sodrumo ir prabangos simbolis.

Degimo trukmė: 48 val. 
−50%

Sea&Salt Sojų Vaško Rankų Darbo Žvakė „Day.02“

(0) 
Kaina 24,50 € Įprasta kaina 49,00 €
Prieinamumas: 199 Turime sandelyje

„Day. 02“ Vibrant Flames – antrasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, liepsnojantis energija ir alsuojantis gyvybingumu. „Day.2“ – intensyvi, tonizuojanti, žaisminga.

 

Energingoji citrinžolė skleidžia gaivų citrusų aromatą su švelnia saldumo užuomina. Šis įsimenantis aromatas įžiebia energiją ir pažadina kūrybiškumą.

Degimo trukmė: 48 val. 

−50%

Sea&Salt Sojų Vaško Rankų Darbo Žvakė „Day.03“

(0) 
Kaina 24,50 € Įprasta kaina 49,00 €
Prieinamumas: 200 Turime sandelyje

„Day.03“ Sugary Sands – trečiasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, simbolizuojantis pirmosios akimirkos saldumą, išvydus beribius dykumos smėlynus. „Day.03“ – saldi, šilta, neatrasta.

 

Tai saldus uogos apkabinimas, kurį dovanoja sodri ir sultinga gervuogė. Daugiasluoksnės bergamotės ir gaivios citrinos duetas aromatui suteikia lengvumo ir elegantiškumo. Ši kvapų sintezė nukelia į šiltus prisiminimus.Degimo trukmė: 48 val. 

−50%

Sea&Salt Sojų Vaško Rankų Darbo Žvakė „Day.04“

(0) 
Kaina 24,50 € Įprasta kaina 49,00 €
Prieinamumas: 200 Turime sandelyje

Day. 04“ Secret Dunes – ketvirtasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, harmonizuojantis ir sujungiantis slapčiausius vidinius ir išorinius potyrius. „Day.04“ – balansuojanti, įžeminanti, atpalaiduojanti.

 

Tai kvapų balansas tarp šilto muskato dvelksmo bei greipfruto energijos pliūpsnio. Idilišką aromato harmoniją papildo saldi šalavijo nata, paliekanti subtilų žolelių prisilietimo dvelksmą. Šis kvapų trio – įžeminančių ritualų interpretacija.


Degimo trukmė: 48 val. 

Top Image
Bottom Image

Mūsų kvapų istorija

Italų parfumeris, kurio tapatybė slepiasi po Odore Misterioso pseudonimu, ėmėsi sudėtingos užduoties – susieti kvapą su nekasdieniais pojūčiais, todėl leidosi į klajones per dykumas. Jose gimė kvepalų ir žvakių kolekcija „Desert Journey“, įkvėpta dykumose slypinčių reiškinių.

  • Naturalūs ingredientai
  • Aukštoji parfumerija - nišiniai kvapai
  • Pagaminta Italijoje
Pradėti kvapų testą