Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 23,00 € - 76,00 €

Serumai

Jeigu norite, kad Jūsų veido oda kuo ilgesnį laiko tarpą išlikti glotni bei elastinga – siūlome Jums kasdien odą lepinti serumu, kuris geriausiai atitinka jos poreikius. Nuo dažniausiai pasirenkamo drėkinančio iki galinčio sustabdyti senėjimo procesus.

Aktyvūs filtrai

GOLD BEAUTY LINE intensyviai drėkinantis...

Kaina 33,25 €
Availability: Išparduota
Intensyviai drėkinantis serumas sausai, jautriai, plonai ir raukšlių pažeistai veido odai. Sudėtyje yra hialurono rūgšties, kuri „suriša“ vandens molekules ir padeda išsaugoti odos drėgmę.

Serumai odai internetu

Serumas pagal odos tipą?

Renkantis serumus svarbiausia įvertinti jų veikliąsias medžiagas bei savybes, kuriomis jie pasižymi. Žinoma, derinti prie savo odos tipo. Mitas, kad serumai reikalingi tik labai sausai odai, kurios drėkinimas turi būti kasdieninis. Geros kokybės, vitaminais pripildyti serumai reikalingi ir riebiai odai, kadangi juose esantys mineralai ne tik juos pamaitina, tačiau taip pat ir prisideda prie priešuždegiminių procesų mažėjimo, kurie galiausiai padeda išvengti iš po aknės paliktų randelių. Žinoma, serumai detalizuojami ir pagal veido amžių.

Jaunesnėms siūlomi vieni, kai tuo tarpu vyresnio amžiaus moterys turėtų rinktis tokius, kurie atitinka brandžios odos poreikį. stiliauskodas.lt rasite itin platų skirtingų serumų pasirinkimą, kuris ne tik pamaitins Jūsų odą, tačiau ir sulėtins senėjimo procesus.

Patikimas ir sertifikuota kokybė

Mūsų siūlomi serumai yra ne tik pačios geriausios kokybės, tačiau taip pat ir sertifikuoti. Tai yra garantija, kad Jums siūlomi laboratoriškai ištirti, tik geriausius ingredientus turintys produktai, kurie nuolat vartojant padės pasiekti ilgalaikį efektą. Stiliauskodas.lt serumai yra labai įvairūs, tad rasite tinkamiausius savo odos tipui.

Siūlome tik žinomų gamintojų kokybę, kuri yra pelniusi patikimumo garantiją: MANILLA, PAESE, GOLD BEAUTY LINE, GMT BEAUTY ir kiti. Patikimas serumas, kurio sudėtyje yra tik geriausios kokybės ingredientai – rezultatas, kuris Jums tarnaus net ir nustojus naudoti priemones.

Kaip naudoti serumus?

Jeigu norite, kad serumo efektas būtų kuo didžiausias – tuomet labai svarbu jį naudoti pagal instrukciją. Didžioji dalis serumų turi būti naudojami kartu su kremu. Pirmiausia reikia įmasažuoti serumus, o tik paskui tepti kremus, kai pirmasis jau įsigėrė. Masažuoti geriausia pirštų pagalvėlėmis, taip pat – lėtai, tačiau užtikrintai, iš išorės link vidaus, tai yra, link nosies. Tuomet suaktyvinsite svarbiausius veido taškus ir taip priemonės įsigers maksimaliai.