Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 15,00 € - 94,00 €

Jeigu norite džiaugtis ilgais, tankiais ir blizgiais plaukais – bent jau du kartus per savaitę juos reikia pamaitinti kauke, kuri pritaikyta Jūsų plaukui bei galvos odai. Stiliauskodas.lt siūlomos plaukų kaukės yra labai įvairios, tad kiekviena ir kiekvienas ras tai, kas labiausiai tinka jo kūnui iki plaukų galiukų.

Aktyvūs filtrai

Plaukų kaukės internetu

Ar naminės plaukų kaukės – gerai?

Kol vienos ir vieni perka geriausios kokybės plaukų priežiūros priemones, kurios padeda ne tik džiaugtis nuostabiais plaukais šiandien, tačiau ir išsaugo savybes, kurios suteiks plaukui grožiui po metų bei kelerių, tuo tarpu kiti vis dar bando patys maišyti kaukes namuose, tikėdami, kad tokia ekologija – geresnis pasirinkimas. Žinoma, bandyti visada gerai, tačiau liūdna, kad kai kurie su naminėmis kaukėmis sugadina plauką labai stipriai ir tuomet jo atgaivinimui – reikia nemažai laiko.

Pamirštama, kad tam tikros priemonės, kurios tepamos ant plauko, gali jį labai išsausinti pažeisti pH. Kad ir kiaušinis, kuris sausina, arba svogūnas, kuris kartais naudojamas kaip pleiskanų šalinimo priemonė – gali sudirgini odą. Įsigijus patikimas plaukų kaukes galite būti ramus, kad efektas bus teigiamas. Tai yra, jis galbūt ne toks maksimalus kaip norėtųsi, kadangi atitikimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau bent jau nebus neigiamo poveikio, kuris ilgam sugadins plauką.

Naminės priemonės, tam tikra prasme, yra eksperimentas, tad bandyti ar ne – Jūsų pasirinkimas.

Plaukų kaukės pasirinkimas

Kadangi plaukų kaukių pasirinkimas yra labai platus – ne visada paprasta atrasti tas, kurios Jums tikrai geriausiai tinka. Svarbiausias dalykas yra įvertinti – kokiomis savybėmis kaukė pasižymi ir ar tai atitinka Jūsų poreikius. Nuo drėkinimo, kurį dažniausiai plaukų kaukės ir atlieka, iki spalvos išsaugojimų bei kitų funkcijų, kurios aprašomos priemonės etiketėje. Renkantis siūlome daugiau dėmesio skirti ir sudėčiai, kuri padeda geriau numatyti – kokios efekto ir kiek laiko „veikiančio“ tikėtis.

Kaukės – Jūsų plaukų grožiui

Mums svarbu, kad Jūsų plaukai atrodytų nuostabiai ne tik šiandien, tačiau ir po daugelio metų, tad siūlome kliniškai patvirtinus gaminius, kurie suteiks Jūsų plaukams – daugiau apimties, elastingumo bei žvilgesio. Svarbiausia kaukę naudoti ant plaukų, o ne galvos odos, kitaip norimo efekto nepavyks pasiekti. Tepti plaukus siūlome bent jau du kartus per savaitę, kaukę derinti su šampūnu.