Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 11,00 € - 177,00 €

Atrodyti puikiai kasdien – nėra sunku. Svarbiausia – tinkamos dekoratyvinės kosmetikos priemonės ir tuo pačiu gražus jų padengimas. Rankose visada turi būti ir maskuokliai, kurie padės tolygiai pasirūpinti svarbiausiomis veido smulkmenomis, kurios Jums nepatinka.

Aktyvūs filtrai

Liepa Look Box

(1) 
Kaina 177,00 €
Prieinamumas: 143 Turime sandelyje
Limituoto leidimo Liepos Mondeikaitės grožio dėžutė.

-40% Nuolaidos kodas: LOOK40

Maskuokliai veidui internetu

Maskuoklis – smulkmena, kuri turi būti visada po ranka

Tinkami maskuokliai turėtų būti visada su Jumis, kad ir kur einate. Tai yra mini kosmetikos priemonės, kurios gali Jums padėti atrodyti tobulai iki mažiausių smulkmenų. Juk spuogelis, iškilęs ne laiku ir ne vietoje – tikrai gali sugadinti dieną, tad maskuokliai yra puiki pagalba, kuri gali būti naudojama ne tik ant veido, tačiau ir kaklo odos, viso kūno.

Svarbiausia rinktis Jūsų kūno odos maskuoklius. Per tamsūs, deja, matysis. O tikslas yra ne tik paslėpti spuogelius bei kitus odos trūkumus, kurie Jus erzina, tačiau ir neišsiduoti, kad ši priemonė yra naudojama. Greta tinkamo atspalvio taip pat nepamirškite ir kitų priemonių savybių. Kai kurie yra su vitaminais, tad padės spuogeliui kur kas greičiau gyti.

Maskuoklis

Dažnai reikia tiek mažai, kad pavyktų kasdien geriau jaustis. Tai susiję ir su puikia išvaizda, kuri dažniausiai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Stiliauskodas.lt siūlomi maskuokliai atitinka ne tik mėgėjų, tačiau ir profesionalų pasirinkimą. Taigi, kasdien galite kurti profesionalų makiažą pati, kadangi svarbiausia – geros kokybės priemonės, kurias galite įsigyti pas mus.

Siūlome ne tik jų plačią pasiūlą, tačiau taip pat ir nemokamus patarimus renkantis, tad visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pasistengs pasirūpinti, kad Jums reikalingas gaminys kuo greičiau atsidurtų ant Jūsų kosmetikos stalelio.

Daugiau pasitikėjimo savimi

Nuostabu, kokią galią turi graži išvaizda ir kaip ji veikia mus. Kai pavyksta atrodyti taip, kaip mums labiausiai patinka – dažniausiai atsiranda ir kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, kuris dienas padaro kur kas gražesnėmis. O to yra vertos visos nepriklausomai nei nuo amžiaus, nei nuo odos tipo. Verti ir vyrai, kurie vis dažniau maskuoklius perka sau, nes gera žinoti, kad priemonės leis veido trūkumams būti nematomiems, tačiau kiti nežinos, kad jos yra naudojamos.

Visa tai veda link pasitikėjimo savimi. Ir ne veltui sakoma, kad dėmesys sau ir savo išvaizdai – gali būti puiki terapija.