Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 14,00 € - 15,00 €

Priemonės antakiams turi būti naudojamos kasdien, kadangi jie – veido rėmelis, kuris suteikia Jūsų žvilgsniui daugiau išraiškos ir emocijos. Svarbiausia – priemonės pagal Jūsų odos, plaukų spalvą, kadangi harmonija – svarbiausia.

Aktyvūs filtrai

Priemonės antakiams internetu

Kaip formuoti antakius?

Labai svarbu ne tik tinkamos priemonės, kurios padės išlaikyti antakių spalvą, tačiau taip pat ir geras jų linkis, kadangi tik tuomet Jūsų veidas bus „įprasmintas“. Linkius reikia derinti prie veido formos, žinoma, prie nosies, akių pozicijos. Jeigu Jūsų antakiai dar niekada nebuvo formuoti – pirmiausia visada geriausia kreiptis į specialistą, kuris juos išpešios bei suformuos pagal veido tipą.

Vėliau, savomis priemonėmis palaikyti plaukelių liniją bus kur kas paprasčiau ir tereiks minimaliai kasdien paryškinti, kad žvilgsnis būtų aštrus. Formuojant taip pat siūlome nepamiršti palepinti plaukelių specialiomis priemonėmis, kurios skatina jų augimą, tad patys antakiai bus tankesni.

Priemonės formavimui

Stiliauskodas.lt siūlomos antakių formavimo priemonės yra labai įvairios, tad susipažinkite su mūsų katalogu ir įsigykite tai, ko reikia Jūsų veidui. Žinoma, gražiai antakių linijai turėti dažniausiai reikia derinti kelias priemones, kurios padės išgauti natūralų efektą. Gera pagalba ilgalaikiam efektui yra antakių gelis, kuris paryškina linkius ir tuo pačiu leidžia būti ramiu, kad ir drėgnomis, lietingomis dienomis Jūsų antakių spalva išliks ryški.

Jeigu norite, kad linija būtų išraiškinga – tuomet būtinas ir pieštukas, kuris paryškina apatinę liniją. Svarbu, kad jis nebūtų per kietas, pati linija vizualiai turi atrodyti minkšta. Galiausiai, specialūs šešėliai bei kitos priemonės, kurios net ir neturint nuosavų antakių plaukelių leis Jums kasdien atrodyti puikiai.

Tinkamas antakių nuvalymas

Net jeigu ir kasdien tvarkote antakius iš naujo bei ryškinate juos specialiomis priemonėmis – labai svarbu, kad vakare prieš einant miegoti – dekoratyvinė kosmetika būtų pašalinta nuo veido. Tuomet patys plaukeliai išliks tankūs, reikalingo ilgio, nenusilps. Nuvalyti antakių dažus galima tomis pačiomis priemonėmis, kurios yra skirtos ir akims, taip pat, kokosų aliejumi, kuris labai švelniai nuvalo ir tuo pačiu pamaitina odą. Pervalyti dar kartą verta ir ryte, prieš ryškinant antakius, galiausiai, sudrėkinti, kadangi tuomet dažas tepsis kur kas tolygiau.