Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Kaina

Kaina

  • 15,00 € - 94,00 €

Nuostabūs plaukai gali būti pats gražiausias Jūsų stiliaus papuošalas. Jiems puoselėti reikalingos geros kokybės priemonės, kurios ne tik išlaikys plauko struktūrą, tačiau ir padės atgaivinti sausus, galiausiai, atsiauginti trumpus plaukus.

Aktyvūs filtrai

Priemonės plaukams internetu

Platus priemonių pasirinkimas

Pas mus galite įsigyti viską, ko reikia Jūsų plaukui nuo auginimo iki stiprinimo.

  • Kondicionieriai yra pati pirma pagalba, kai plaukas veliasi. Jie turi būti naudojami kasdien, po kiekvieno plovimo.
  • Plaukų aksesuarai padės Jums pasipuošti kiekvieną dieną. Svarbiausia – greitai ir kurti stilių per smulkmenas.
  • Plaukų dažai leidžia Jums keisti spalvą taip dažnai kaip tik norite. Juk kita plaukų spalva – kitas gyvenimas, tiesa?
  • Plaukų kaukės turėtų būti naudojamos kartą per savaitę. Svarbiausia rinktis pagal savo plauko tipą.
  • Specialios priemonės atitinka konkretaus Jūsų plauko arba galvos odos problemas.
  • Šampūnai, galiausiai, taip pat turi būti pasirenkami pagal plauką bei galvos odą.

Tinkamos priemonės – pagalba Jūsų plaukams. Svarbiausia, kad jie atitiktų galvos odos poreikius, nešiauštų plauko, tiktų prie jo tipo: garbanotas, sausas, riebus...

Plaukų priežiūros rutina

Gražūs plaukai yra ne tik genetiškai nulemti, tačiau ir atspindi žmogaus priežiūrą. Plaukus kasdien svarbu šukuoti, kadangi taip ne tik išvengsite susivėlimų, tačiau taip pat ir suaktyvinsite augimo folikulus, kurie yra galvoje. Ne veltui labai naudinga reguliariai daryti galvos masažą, net ir pirštais, taip pat – labai naudingas pilingas. Nepamirškite, kad šlapių plaukų negalima šukuoti, galiausiai, venkite kaitrą skleidžiančių plaukų formavimo priemonių. Jeigu jas naudosite – būtinai prieš tai palepinkite plaukus specialiomis apsaugomis nuo karščio.

Kaip dažnai reikia plauti galvą?

Nėra vieningo atsakymo, kuris apspręstų Jūsų plaukų priežiūros rutiną. Žinoma, jeigu plaukas labai riebaluojasi – norisi plauti dažniau. Lygiai taip pat plovimas neatsiejama šukuosenos formavimo dalis. Kasdienis plaukų plovimas tikrai nėra blogas dalykas. Tik labai svarbu įsigyti geras priemones, kurios atitinka Jūsų plauko bei galvos odos poreikius, galiausiai, naudoti jas pagal instrukcijas, nes netinkamas naudojimas dažniausiai užkerta kelią norimo rezultato pasiekimui.