Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 19,00 € - 52,00 €

Nuostabūs plaukai dažniausiai yra pats gražiausias Jūsų stiliaus papuošalas, kuris suteiks daugiau pasitikėjimo savimi ir džiugins natūralumu. Stiliauskodas.lt siūlomi šampūnai tinka tiems moterims, tiek vyrams. O radus derančią plaukų priežiūros priemonę – kasdien atrodysite nuostabiai.

Aktyvūs filtrai

Šampūnai plaukams internetu

Kaip pasirinkti šampūną?

Atrasti tinkamą šampūną nėra paprasta. Juk reikia, kad jis tiktų ne tik Jūsų plaukui, tačiau ir galvos odai. Dažnas pastebi, kad vienas tinka plaukui, kitas – odai, tad derinio paieškos gali užtrukti. O ir radus – sunaudojus kelis buteliukus reikia išbandyti kitą, kadangi šampūnai yra būtent ta higienos priemonė, kurią reikia keisti reguliariai, kadangi kūnas pripranta prie veikliųjų medžiagų.

Kelios smulkmenos, kurias reikia įvertinti renkantis šampūnus, yra:

  • Būtinai kuo detaliau skaitykite sudėtį.
  • Plačiau domėkitės tam tikrais prekiniais vardais.
  • Žinoma, žiūrėkite, kokiomis savybėmis priemonė pasižymi.
  • Šampūnai gali būti skirti būtent dažytam plaukui.
  • Vaikams skirti šampūnai yra kitokie nei suaugusiems.

Nepasitikėkite tik tais gaminiais, kurie tik ECO ženklą. Ne visada tai yra geresnis pasirinkimas, juolab, ne visi gamintojai, kurie užsideda ECO etiketę – tikrai siūlo gaminius be cheminių ingredientų.

Ar natūralumas visada geriau?

Kai kurie perka ECO šampūnus, kadangi reklama įteigė, kad tai yra geresnis pasirinkimas. Tikrai ne. Šiuo metu kosmetikos sferoje komponuojami labai aukštos kokybės ingredientai, kurie ne tik padeda esamuoju metu pasiekti gerą efektą, tačiau taip pat ir nepripratina plauko, galiausiai, apsaugo jį. Skaityti sudėtis reikia ir tikrai tam tikros medžiagos, pavyzdžiui, alkoholis – nėra gerai. Tačiau ECO ženklas arba ūkinis muilas, kuriuo net ir šiais laikais kai kurie plauna plaukus – nėra sveikas žmogaus kūnui, tad jo ir nesiūlome naudoti.

Šampūnai – Jūsų patogumui

Mūsų siūlomi šampūnai plaukams yra tik pačios geriausios kokybės, gaminiai – sertifikuoti. Galite būti ramus, kad įsigijote produkciją, kuri sveika. Visgi, natūralu, kad ne visi šampūnai tinka tam pačiam žmogui, tad susipažinkite, išbandykite bei atraskite. Kad paieškos būtų paprastesnės – siūlome nuolaidas, kurios leis sutaupyti, tačiau įsigyti žinomų gamintojų produkciją.