Natūralus veido serumas yra veido priežiūros rutinos priemonė, kurios sudėtyje didžioji dalis naudojamų ingredientų yra natūralios kilmės. Kadangi savo sudėtyje natūralus serumas turi didelį kiekį koncentruotų veikliųjų medžiagų, jis kur kas efektyviau nei kremas sugrąžins jūsų odai spindesį ir glotnumą nesukeldamas alerginių reakcijų. Priešingai nei įprastas serumas, natūralus veido odos serumas yra gaminamas iš vertingų augalų ekstraktų, hidrolatų, aliejų, vitaminų ir kitų medžiagų, todėl jūsų oda bus prisotinta kokybiško ir natūralaus produkto.

Aktyvūs filtrai

−30%

SKINLOVERS Jauninantis Ir Regeneruojantis...

(0) 
Kaina 30,80 € Įprasta kaina 44,00 €
Prieinamumas: 290 Turime sandelyje

Lengvos, emulsinės konsistensijos regeneruojantis serumas, kurio vedantysis ingredientas 0.1% koncentracijos retinolis. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad 0.1% retinolio konsistencijos produktas per aštuonias savaites pagerina daugybinius senėjimo požymius. Tinka visiems odos tipams (visais sezonais) 

−30%

SKINLOVERS 3’P Priešuždegiminis Raminantis Serumas

(6) 
Kaina 27,30 € Įprasta kaina 39,00 €
Prieinamumas: 2998 Turime sandelyje

Ši priemonė skirta nuraminti sudirgusią ir sausą odą. Serumas atstato odos apsauginį barjerą – hidrolipidinę plėvelę – taip užtikrindamas nuolatinį drėkinimą bei sudirgimų gydymą.

−30%

SKINLOVERS 3’C Švarios Veido Odos Eliksyras

(5) 
Kaina 27,30 € Įprasta kaina 39,00 €
Prieinamumas: 1039 Turime sandelyje
Harmonizuojantis ir balansuojantis veido odą eliksyras, reguliuojantis sebumo išsiskyrimą.
−30%

PAESE Hialurono serumas

(24) 
Kaina 16,10 € Įprasta kaina 23,00 €
Prieinamumas: 101 Turime sandelyje


Hialurono rūgšties serumas