Natūralus veido serumas yra veido priežiūros rutinos priemonė, kurios sudėtyje didžioji dalis naudojamų ingredientų yra natūralios kilmės. Kadangi savo sudėtyje natūralus serumas turi didelį kiekį koncentruotų veikliųjų medžiagų, jis kur kas efektyviau nei kremas sugrąžins jūsų odai spindesį ir glotnumą nesukeldamas alerginių reakcijų. Priešingai nei įprastas serumas, natūralus veido odos serumas yra gaminamas iš vertingų augalų ekstraktų, hidrolatų, aliejų, vitaminų ir kitų medžiagų, todėl jūsų oda bus prisotinta kokybiško ir natūralaus produkto.

Aktyvūs filtrai

SKINLOVERS Jauninantis Ir Regeneruojantis...

(0) 
42% nuolaida su kodu: INIDE
Kaina 44,00 €
Prieinamumas: 290 Turime sandelyje

Lengvos, emulsinės konsistensijos regeneruojantis serumas, kurio vedantysis ingredientas 0.1% koncentracijos retinolis. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad 0.1% retinolio konsistencijos produktas per aštuonias savaites pagerina daugybinius senėjimo požymius. Tinka visiems odos tipams (visais sezonais) 

SKINLOVERS 3’P Priešuždegiminis Raminantis Serumas

(6) 
42% nuolaida su kodu: INIDE
Kaina 39,00 €
Prieinamumas: 3004 Turime sandelyje

Ši priemonė skirta nuraminti sudirgusią ir sausą odą. Serumas atstato odos apsauginį barjerą – hidrolipidinę plėvelę – taip užtikrindamas nuolatinį drėkinimą bei sudirgimų gydymą.

SKINLOVERS 3’C Švarios Veido Odos Eliksyras

(5) 
42% nuolaida su kodu: INIDE
Kaina 39,00 €
Prieinamumas: 1044 Turime sandelyje
Harmonizuojantis ir balansuojantis veido odą eliksyras, reguliuojantis sebumo išsiskyrimą.

PAESE Hialurono serumas

(24) 
42% nuolaida su kodu: INIDE
Kaina 23,00 €
Prieinamumas: 104 Turime sandelyje


Hialurono rūgšties serumas