Tradiciškai suprantami nišiniai moteriški kvepalai pasižymi gėlių, vaisių, prieskonių aromatų natomis. Jų gamyboje naudojami ingredientai gali sukurti ryškių gėlių puokščių ir kvepiančių sodų jausmą, taip pat ir tolimųjų rytų užuominas, kuriose gyvuoja prieskoniai, smilkalai, sakų aromatai ir daugelis kitų. Tačiau tai nėra taisyklė, kuria turi būti apibrėžta moters sąvoka. Rinkitės tai, kas kvepia jums ir žadina jūsų vaizduotę. Nišiniai kvepalai moterims – tai saviraiškos priemonė, kuria turėtų pasinaudoti kiekviena.

Aktyvūs filtrai

Sea & Salt "Desert night" Nišiniai Kvepalai

(3) 
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 164 Turime sandelyje

Minkšta, tačiau sodri aromato kompozicija, prisotinta saldžių iriso natų ir pagardinta prabangaus romo akordais. Šiltus tongapupės atspalvius, lydimus cinamono ir gintaro pustonių, vainikuoja išraiškingas santalmedis, todėl šis kvapas skleidžia saldų pudrinį aromatą, kurį gaubia tauraus gėrimo natos.

Sea & Salt "Wild Sands" Nišiniai Kvepalai

(2) 
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 274 Turime sandelyje

Prabangus kvapas yra apsuptas rožės akordų, kurie susipina su intensyviu ir sodriu pačiuliu. Rožės bei pačiulio duetas, prisotintas šiltos vanilės ir rausvųjų pipirų dvelksmo, sukuria ekspresyvų ir viliojantį aromatą.

 

Gundantis ir charakteringų potėpių persmelktas kvapas, skatinantis pasileisti į pašėlusių jausmų kelionę.

Sea & Salt "Heat Waves" Nišiniai Kvepalai

(5) 
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: Išparduota

Prabangius agarmedžio akordus nejučia apgaubia svaiginančio pačiulio natos. Sodrų kvapą paryškina šafrano paslaptingumas, sujungia aitrus agarmedžio dūmas ir vainikuoja aksominis muskatas.

 

Aromate užkoduota gamtos galia, suteikianti pasitikėjimo ir paliekanti išskirtinumo žymę.

Sea & Salt "Mystical Mirage" Nišiniai Kvepalai

(6) 
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 229 Turime sandelyje

Charakteringo aromato metamorfozę sukuria gilus ir šiltas kedrų dvelksmas, apsuptas stiprios pačiulio natos. Kvapą formuoja mistinis ir hipnotizuojantis odos bei santalmedžio miražas.

 

Sunkus, bet neslegiantis konceptualus aromatas, apgaubtas paslaptingų smilkalų užsklandos.

Sea & Salt "Hidden Oasis" Nišiniai Kvepalai

(1) 
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 529 Turime sandelyje

Moteriškas ir koketiškas kvapas su stipriais gėlių akcentais. Prabangių turkiškų ir bulgariškų rožių simfoniją praturtina saldi ir gaivi bergamotė. Jaukią šilumą aromatui suteikia vanilės nata, žaidžianti su jazmino akordais.