Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 19,00 € - 54,00 €

Tinkamai plaukų priežiūrai reikia ne tik specialių šampūnų, kaukių bei serumų, tačiau ir šukų bei kitų aksesuarų, kurie palepins Jūsų plaukus kasdien. Juk gera, kai namuose atliekami plaukų priežiūros ritualai leidžia Jums kasdien atrodyti kaip ką tik iš kirpyklos!

Aktyvūs filtrai

Plaukų aksesuarai internetu

Ar visos šukos vienodos?

Viena svarbiausių plaukų priežiūros priemonių yra šukos, kurios padeda ne tik išsaugoti plaukų glotnumą, tačiau taip pat ir elastingumą. Šiuo metu šukų pasiūla yra labai plati, tad daugeliui kyla klausimas – kurios yra geriausios ir ar jos kažkuo skiriasi? Visgi, skirtumas – tikrai ne. Ne tik jų funkcionalumu, tačiau taip pat ir saugumu.

Geros kokybės šukos padeda apsaugoti plauką, tad jis – rečiau veliasi, žinoma, galiukai nesišakoja. Kai kurios šukos yra skirtos formavimui, tad jeigu norite kasdien turėti purius plaukus arba gražias sruogas – reikia rinktis atitinkamas. Galiausiai, visada pačios verčiausios yra natūralių šerelių šukos, kurios glotniai dengia plaukų paviršių – nesubraižo jo, tad plaukai – netrupa.

Plaukų aksesuarai

Mūsų siūlomi plaukų aksesuarai internetu yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad kiekvienas ir kiekviena ras tai, kas jam labiausiai tinka. O  plaukams tinkami aksesuarai padės jiems ne tik kur kas gražiau atrodyti čia ir dabar, tačiau taip pat ir pasiekti ilgalaikį efektą.

Savo gaminius gauname tik iš patikimų gamintojų, kurie sertifikuoja juos, tad esame tikri, kad ir klientams parduodame tik pačia geriausią kokybę, kurios jie ir yra verti. O jeigu nežinote, kurios šukos arba kiti aksesuarai Jums yra tinkami – visada galite susisiekti ir kartu rasime sprendimą, kuris Jums labiausiai tinka.

Kasdienė plaukų priežiūra

Gražiems plaukams reikia nuolatinio dėmesio, kuris apima tiek priemones, tiek įrankius. Svarbiausia – kasdien šukuoti, po kiekvieno plovimo – naudoti kondicionierių, bent jau kartą arba du per savaitę – tepti plaukus kauke. Žinoma, reikia nepamiršti ir reguliaraus apsilankymo pas kirpėją, kuris ne tik „sukurs“ norimą šukuoseną, tačiau ir patrumpins plaukus taip užtikrindamas, kad jie – nesivels ir atrodys glotnūs.