UAB STILIAUS KODAS” – tai įmonė, kurioje susibūrusi grožio srities profesionalų komanda ne tik su malonumu dalinasi savo ilgamete patirtimi, teikia grožio paslaugas, bet užsiima ir edukacine veikla. Išugdyti profesionalius vizažistus ir padėti jiems tobulėti savo srityje – štai tokia komandos siekiamybė!

Profesionalus vizažisto darbas yra neatsiejamas nuo kokybiškos dekoratyvinės kosmetikos.Išanalizavus rinkos poreikius, nustatyta, kad grožio srities specialistams bei dekoratyvinės kosmetikos vartotojams aktualiausia kosmetika tokia, kuri tinkama „BEAUTY“ tipo makiažams atlikti. Tai saloniniai makiažo tipai, kuriuos sudaro: dieninis, dalykinis, vakarinis, proginis bei foto makiažai. Visi „PAESE“ kosmetikos produktai sukurti taip, kad būtų tinkami ir pritaikomi įvairiems odos tipams, o spalvų gama atitiktų įvairaus skonio moterų poreikius.

“PAESE” – kokybiška kosmetika už prieinamą kainą. Tai naujas prekinis ženklas Lietuvoje, atsovaujantis saugią ir aukštos kokybės lygio dekoratyvinei kosmetikai. Šios kosmetikos asortimentą apima plataus kolorito bei inovatyvių formulių priemonės. Produktų žaliavos yra patiektos iš gamtos ir perdarytos šiuolaikinių laborotorijų pagrindu, todėl apie 85% Paese kosmetinių sudedamųjų dalių yra natūralios. Kosmetikos produktų sudėtyse rasite ingridientus: vitaminus C, A, PP, B, E kompleksus, aliejus, vaškus, mineralus, natūralius UV filtrus.

Paese” (italų k. „šalis“) – tai kosmetikos šalis, skirta moteriai, kuri kupina spalvų, kūrybos ir grožio. Šios kosmetikos gamintojai seka naujausiomis pasaulio tendencijomis, tinkačiomis profesionaliems vizažo meno kūrėjams.