Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 6,00 € - 15,00 €

Papuoškite save žvilgsniu, kadangi tai gali būti pats svarbiausias Jūsų stiliaus akcentas, kuris kvepia unikalumu bei elegancija. Geros kokybės akių pieštukai – kasdienai. Nes kiekviena diena yra ypatinga, tad atrodyti puikiai sau – verta.

Aktyvūs filtrai

Pieštukai akims internetu

Kaip gražiai paryškinti akis?

Pati svarbiausia taisyklė akių ryškinimui yra geros kokybės priemonės. Jos yra būtinos. Labai kieti pieštukai, kuriuos gamina nežinomi gamintojai, deja, dažniausiai ne tik negražiai padengia akis, tačiau net gali sukelti alergijas, tad labai svarbu, jog investuotumėte į kokybę. Taip pat prieš naudojant pieštuką būtinai reikia pašalinti makiažo likučius nuo anksčiau. Dažyti ant viršaus – pati didžiausia klaida, kuri ne tik dirgina akis, tačiau ir niekada nelis Jums džiaugtis gražiu makiažu.

Skoningo žvilgsnio pagrindas yra gražūs paakiai, o jiems turėti būtinas patikimas kremas ir tuo pačiu reguliarus jo naudojimas. Kai veidas atrodo pavargęs – tinkamas pieštukas gali padėti padaryti stebuklus. Ir svarbiausia – ne tik šventėms, tačiau kasdienai, nes kiekviena diena to yra verta.

Akių ryškinimo priemonės

Nors pieštukas dažnai vadinamas akių ryškinimo pagrindu ir jeigu turite gerą – visada atrodysite puikiai, tačiau greta jo reikalingas ir tušas, kadangi be pastarojo akys apvestos pieštuku atrodys labai niūriai, neišbaigtos. Jeigu norisi jaustis tikrai unikaliai – visada gelbėja ir akių šešėliai, kurie nebūtinai turi savo spalvomis derėti prie pieštuko.

Pastarasis dažniausiai būna juodas, kadangi tarsi įformina akis, o šešėliai gali būti pasteliniai bei ryškūs – jie formuoja bendrą stilių. Renkantis pieštuką nepamirškite, kad jis gali turėti papildomą antgalį, kuris padeda kur kas paprasčiau paskirstyti dažus ir taip išgauti lengvumo efektą.

Stiliauskodas.lt akių pieštukas

Siūlome Jums labai platų skirtingų akių pieštukų pasirinkimą. Nuo juodų iki kitų spalvų, kurios leis Jums kasdien savo stilių kurti per žvilgsnį. Siūlome ne tik žinomų gamintojų produkciją, tačiau taip pat ir akcijas, kurios leis gaminius įsigyti pigiau.

Galiausiai, jeigu nežinote, kuri priemonė Jums labiausiai tinka – visada kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais, kurie įvertinę Jūsų poreikius padės rasti tiek labiausiai Jums tinkamus akių pieštukus, tiek kitas makiažo priemones.