Tonikas – būtina veido priežiūros ritualo dalis, kuri užtikrina, jog oda bus pamaitinta, pH – atstatyta, galiausiai, visi nešvarumai – pašalinti. Nenaudojant toniko kasdieniame odos ritualo spa, deja, greitėja odos senėjimas, kadangi valikliai ištraukia drėgmę, kurios reikia Jūsų veido odai.

Aktyvūs filtrai

SKINLOVERS 3 in 1 Aktyvus...
−25%
  • −25%

SKINLOVERS 3 in 1 Aktyvus Odos Tonikas

Kaina 25,50 € Įprasta kaina 34,00 €
Availability: 1638 Turime sandelyje

Gaivinantis veido tonikas, kurį būtina turėti kasdien tiek rankinėje, tiek namuose.
EVENSWISS veido tonikas
−45%
  • −45%

EVENSWISS veido tonikas

Kaina 19,80 € Įprasta kaina 36,00 €
Availability: 8 Turime sandelyje

Tonikai odai internetu

Tonikas – ramina odą

Tinkamas veido tonikas padės Jūsų odai tapti ne tik kur kas guvesne, tačiau taip pat ir išvengti sudirginimų, kurie dažniausiai atsiranda dėl aplinkos poveikio. Visus metus veido odai reikia kovoti su tiesioginiais saulės spinduliais, kurie ją ne tik sausina, tačiau taip pat ir prisideda prie žaizdelių atsiradimo. Šaltomis žiemos dienomis taip pat didelis pavojus yra ir speigas, kuris dažnai sausina odą, taip pat, kapiliarai gali sutrūkinėti.

Visų šių problemų išvengti gali padėti kasdien arba dar geriau du kartus per dieną naudojamas tonikas, kuris pašalina nešvarumus, atstato odos pH ir tuo pačiu nuramina odą. Kai kurie teigia, kad tai yra geriausia pagalba pavargusiai odai, pavyzdžiui, po nemigos nakties. Svarbiausia po toniko naudoti kitas priemones, kurios odą pamaitina.

Rinktis – pagal odos tipą

Nors tonikas gali atrodyti gana universali priemonė, tačiau ir jį reikia rinktis pagal savo odos tipą. Vieni skirti tiems, kurių oda yra labai sausa, kitos priemonės tinka tuomet, kai oda – riebi. Žinoma, kinta ir papildomos toniko savybės. Jis gali padėti sureguliuoti sebumo pasiskirstymą, taip pat tinkamas kasdienai, kadangi gaivina ir juo verta teptis net kelis kartus (ypač kaitriomis dienomis), kiti – ne tik drėkina, tačiau ir apsaugo odą nuo sudėtingų aplinkos sąlygų bei yra papildyti vitaminu E, kuris reikalingas bet kokio amžiaus odai.

Nors veidas nepripranta prie veido rūšies toniko, tačiau jį, kaip ir kitas kosmetikos priemones, dažniausiai siūlome reguliariai keisti vis kitomis.

Kasdieninis ritualas

Tonikas yra ta priemonė, kurią verta visada turėti su savimi rankinėje. Tuomet, kai oda tampa sausa ir jautri – tereikia juo maloniai įmasažuoti odą. Bent jau du kartus per dieną visus metus – naudinga. Juk tai – ne tik Jūsų odos raminimas, tačiau taip pat ir vitaminai, kurie padės veidui švytėti kasdien. Net ir tada, kai esate pavargusi, mažai miegojusi ar išgėrusi tik mažą kiekį vandens.