Jeigu norite, kad Jūsų veido oda visada švytėtų – labai svarbu reguliariai naudoti veido kaukes. Jų sudėtis yra labai įvairi, tad svarbu rinktis geriausiai atitinkančias Jūsų veido tipą bei poreikius. Nuo V, kuri drėkina, iki tokios, kuri gali padėti sulėtinti senėjimo procesus.

Aktyvūs filtrai

GOLD BEAUTY LINE naktinė...

GOLD BEAUTY LINE naktinė lūpų kaukė

Kaina 21,50 €
Availability: 1 Turime sandelyje
Naktinė lūpų kaukė yra tepios balzamo tekstūros, puikiai priglunda prie lūpų ir greitai įsigeria į odą.

Veido kaukės internetu

Veido kaukės pasirinkimas

Nors bet kokia veido kaukė yra geriau nei jokios, tačiau renkantis labiausiai tinkamas Jūsų odai – galėsite būti rami dėl veiksmingumo. Stiliauskodas.lt siūlomos labai įvairios veido kaukės, kurios kinta daugelių charakteristikų. Pirmiausia, žinoma, poveikiu. Nuo tokių kaukių, kurios skirtos sausą veido odą turinčioms iki tokių, kurioje padeda kovoti su akne. Žinoma, kaukės skirstomos ir pagal odos amžių, kuriai skirtas, taip pat, veikliąsias medžiagas, komponentus, kurie yra nurodyti sudėtyje.

Kai kurioms moterims svarbu, kad veido kaukės maloniai kvepėtų, kadangi tai leidžia namuose mėgautis spa ritualais. Susižinokite, koks aromatas jus lydės. Galiausiai, įvertinkite kiekį, kadangi vienos pakuotės skirtos vienkartiniam malonumui (tai puikus pasirinkimas keliaujančioms), o kitos pakuotės – didesnės, tad bus po ranka visada, kai Jums reikės atsigaivinti.

SPA – malonumas namuose

Veido kaukės yra atgaiva ne tik odai, tačiau taip pat ir sielai. Spa malonumams namuose svarbiausia komponuoti tinkamas kaukes ir prie jų – kitas grožio puoselėjimo priemones. Pirmiausia reikia nuvalyti veido odą ir tam puikiai tinka specialūs valikliai bei tonikas. Tuomet – kaukės eilė. Ji pripildo odą vitaminų bei mineralų.

Galiausiai, nuėmus kaukę ir dažniausiai pagal rekomendacijas pašalinus jos likučius – būtina odą pamaitinti serumu arba kremu, kuris tarsi galutinai baigia malonumų procesą.

Pagal odos tipą

Renkantis labiausiai tinkamas veido kaukes siūlome nepamiršti, kad pats svarbiausias jų klasifikavimo kriterijus yra odos tipas. Vienos skirtos sausai odai taip stengiantis ją aprūpinti drėgme. Kitos – riebiai, tad ne tik sumažinamas riebumas, tačiau ir padedama kovoti su dažnai kartu lydinčiais spuogeliais.

Svarbus kaukių balansas derinant jas su kitomis veido odos puoselėjimo priemonėmis, kadangi visos sąveikaudamos tarpusavyje galiausiai džiugina puikiu rezultatu. Nereikia daug laiko, kad Jūsų oda atrodytų puikiai. Svarbiausia – tinkama, kasdienė rutina.