Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 16,00 € - 177,00 €

Tinkama kreminė pudra veidui gali padaryti stebuklus, kadangi ne tik paslėps trūkumus, kurie Jums nepatinka, tačiau taip pat ir leis paryškinti bruožus, kurie gali būti pats svarbiausias Jūsų stiliaus akcentas. Juk gera kasdien atrodyti puikiai, tiesa?

Aktyvūs filtrai

PAESE kreminė pudra "Lush...
−25%
  • −25%

PAESE kreminė pudra "Lush satin"

Kaina 17,25 € Įprasta kaina 23,00 €
Availability: 268 Turime sandelyje

 Kreminė pudra skirta pavargusiai, normaliai veido odai. 

PAESE DD kremas
−25%
  • −25%

PAESE DD kremas

Kaina 19,50 € Įprasta kaina 26,00 €
Availability: 42 Turime sandelyje

DD kremas geriausias pasirinkimas toms, kurios nori maskavimo bei odos maitinimo. Tinkamas visiems odos tipams. 

Liepa Look Box

Liepa Look Box

Kaina 177,00 €
Availability: 145 Turime sandelyje
Limituoto leidimo Liepos Mondeikaitės grožio dėžutė.

-40% Nuolaidos kodas: LOOK40

Kreminės pudros veidui internetu

Kreminės pudros pasirinkimas

Stiliauskodas.lt rasite tokį platų kreminės pudros pasirikimą, kad teks skirti šiek tiek laiko smulkmenoms, kurios garantuoja geriausią atitikimą. Tačiau to laiko skirti verta, kadangi radus Jūsų veidui tinkamą priemonę – galėsite ją naudotis nuolatos, kadangi nereikia bandyti vis kitų, kaip kad naudojant kremus arba šampūnus.

Siūlome renkantis atsižvelgti į šias smulkmenas:

  • Koks atspalvis labiausiai tinka? Derinkite prie odos: tiek veido, tiek kaklo.
  • Kokiomis papildomomis savybėmis pudra pasižymi? Ne tik dengia odą, tačiau gali ir drėkinti, maitinti...
  • Kreminės pudros internetu kinta ir kainomis. Sekite akcijas ir mokėkite mažiau.
  • Skiriasi ir pudros padengimo lygis. Nuo tokių, kurios skirtos kasdienai, iki tokių, kurios turėtų būti naudojamos tik švenčių metu, kadangi padengimo lygis yra labai tankus.

Jeigu nežinote, kuris kosmetikos gaminys Jums labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Gera kokybė – ilgai tarnauja

Pradėjus ieškoti labiausiai tinkamos kreminės pudros internete galite pamatyti, kad jų kainos yra labai įvairios. Dažnai tai kelia klausimą – kodėl? Juolab, ar tikrai labai pigios yra blogos? Dažniausiai kaina nusako gaminio kokybę, o jeigu Jums svarbu, kad kasdien veidas būtų dengiamas su patikimomis medžiagomis, žinoma, verta mokėti daugiau, kad gaminys ne tik pagražintų veidą naudojimo metu, tačiau ir suteiktų ilgalaikį efektą.

Svarbu paminėti ir tai, kad dažniausiai geros kokybės pudros užtenka ilgiau, kadangi net ir dažantis kasdien – reikalingas minimalus kiekis, kuris tobulai padengia veido odą. Tuomet ji bus ne tik lygi, tačiau ir skaisti.

Puoštis reikia visoms!

Pamirškite mitą, kad dekoratyvinė kosmetika reikalinga tik jaunoms merginoms. Ji padeda kasdien atrodyti puikiai ir tuo pačiu labiau pasitikėti savimi bet kokio amžiaus moterims, tad ir kreminės pudros turėtų būti kiekvienos, kuri nori tolygesnio veido, nepriklausomai nuo amžiaus, pasirinkimas. Svarbiausia rinktis priemones pagal savo veido tipą ir net amžių, kadangi kai kurios kreminės pudros drėkina, kitos – stabdo senėjimo procesus, tad reikia rinktis Jums labiausiai tinkamas, kurios padės kasdien atrodyti nepriekaištingai.