Paakiams reikia skirti daugiau dėmesio, jiems yra būtinos kitos veido priežiūros priemonės nei skirtos likusioms zonoms. Paakių oda yra labai jautri, labai plona, tad tik specialus kremas gali padėti išvengti pabrinkusių arba pamėlusių paakių.

Aktyvūs filtrai

Paakių kremai internetu

Kodėl paakiams reikalingas atskiras kremas?

Ne visi žino, tačiau paakiams reikalingas kitas kremas nei visam veidui. Kodėl? kadangi paakių oda yra labai plona, tad tik tinkamomis priemonėmis galima ją pamaitinti, tačiau neapsunkinti, galiausiai, lepinti kasdien, tačiau neturėti jokio neigiamo poveikio. Įprasti veido kremai dažniausiai yra per sunkūs paakių zonai, tad ne veltui ir stiliauskodas.lt  rasite tokius, kurie skirti jai. Kai kurie pergyvena, kad paakių kremo kiekiai yra labai maži, tačiau tai tikrai neturėtų gąsdinti. Dėl itin lokalizuotos vietos – kremo reikia labai mažai, tačiau jo efektas dažniausiai pamatomas greitai. Pamirškite pavargusias akis, kurias labai dažnai išduoda pabrinkę paakiai.

Tinkama priežiūra

Paakiams reikia skirti net daugiau dėmesio nei visam veidui. Kodėl? Turbūt ne kartą teko išgirsti, kad po nemigos nakties atrodote pavargusi. Tai dažniausiai išduoda būtent paakiai, kadangi jie tampa ne tik melsvi, tačiau ir pabrinkę. Jeigu reguliariai naudosite paakių kremą, tikėtina, kad net ir po sunkios nakties Jūsų žvilgsnis bus aštrus, o zona aplinka paakius – lygi. Galiausiai, tinkama priežiūra padeda džiaugtis ir sulėtėjusios paakių senėjimo procesus, kurie, deja, su amžiumi yra neišvengiami.

Kodėl mano paakiai yra tamsūs?

Paakių kremas yra pati pirma pagalba, kurios reikia imtis, jeigu Jūsų zonos aplink akis yra tamsios bei pabrinkusios, o dėl to dažniausiai ir veidas atrodo pavargęs. Visgi, kremas yra tik viena iš daugelio priemonių. Svarbu – geras miegas, kuris per parą turi trukti apie 8 valandas. Reikia – ilsėtis ir tai daryti gryname ore. Žinoma, gerti kuo daugiau vandens, taip pat sveikai maitintis ir mankštintis. Visą tai suderinus su labiausiai Jūsų paakių zonai tinkamu kremu bus galima džiaugtis skaisčiu veidu, kuris nuo paakių link skruostų bei kitų vietų atrodys puikiai kasdien, be jokio makiažo.