Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Kaina

Kaina

  • 8,00 € - 28,00 €

Jeigu norite, kad Jūsų lūpos ne tik atrodytų gaiviai, tačiau taip pat ir pažvelgus į veidą žvilgsnis pirmiausia kryptų į jas – tokiu atveju svarbiausia jas papuošti lūpų dažais, blizgiu, kuris gali būti ne tik veido, tačiau ir viso stiliaus akcentas. 

Aktyvūs filtrai

GOLD BEAUTY LINE naktinė...

GOLD BEAUTY LINE naktinė lūpų kaukė

Kaina 21,50 €
Availability: 1 Turime sandelyje
Naktinė lūpų kaukė yra tepios balzamo tekstūros, puikiai priglunda prie lūpų ir greitai įsigeria į odą.

Priemonės lūpoms internetu

Lūpos – kaip vyšnios...

Jeigu norite, kad Jūsų lūpos ne tik atrodytų gaiviai, tačiau taip pat ir pažvelgus į veidą žvilgsnis pirmiausia kryptų į jas – tokiu atveju svarbiausia jas papuošti dažais, blizgiu, kuris gali būti ne tik veido, tačiau ir viso stiliaus akcentas.

Stiliauskodas.lt siūlomos priemonės lūpoms ne tik suteiks joms daugiau žavesio, tačiau taip pat ir pamaitins jas. Svarbiausia rasti savo spalvą ir tuo pačiu nebijoti išbandyti naujų atspalvių, kurie gali būti ir kuklesni, ir drąsesni.

Stiliaus akcentas ir nauda

Lūpų dažai – stiliaus akcentas

Jeigu norite kasdien atrodyti puikiai – tokiu atveju siūlome „pasipuošti“ lūpų dažais, kadangi šis mažas akcentas gali padėti niūrią aplinką ir pilką stilių padaryti kur kas gaivesniais. Nebūtinai reikia rinktis ryškiai raudonus, kitus drąsius atspalvius. Stiliaus kūrimui puikiai tiks ir pasteliniai, kurie atrodo kiek gaivesni, dažniausiai tinka moterims, kurios nori atrodyti solidžiai.

Lūpų blizgiai – gaivumui

Jeigu lūpų dažai dažniausiai siejami su elegancija bei drąsumu, tai blizgis puikiai tinka kasdienai, kai norisi gaivaus ir lengvo makiažo. Žinoma, lūpų blizgesys taip pat gali būti su ryškiu atspalviu, tad svarbiausia – pabandyti, kurti, derinti... Geriausia savo kosmetinėje turėti bent jau kelis variantus, kurie padės jums per blizgesiu sukurti vis kitą stilių ir taip kasdien atrodyti puikiai.

Kaip rasti savo spalvą?

Stiliauskodas.lt rasite labai platų priemonių lūpoms pasirinkimą, tad dažnai kyla klausimas – kuri spalva man labiausiai tinka? Žinoma, geriausia turėti kelias, kurios leis kasdien Jums atrodyti vis kitaip ir dažytis pagal nuotaiką, pagal orą, pagal pasirenkamus drabužius. Svarbiausia, kad pasirinkta spalva Jums ne tik tiktų, tačiau ir nekeltų diskomforto. Kai kurios moterys vengia ryškiai raudonos, kadangi ši spalva joms yra per drąsi, kitos – kaip tik renkasi tokius atspalvius, kadangi jie – aistringi. Gali tekti skirti laiko, kol rasite tinkamiausius atspalvius, tačiau nepamirškite, kad radus tą tobulą – visada, kasdien pavyks atrodyti puikiai vos tik pasidažysite lūpas.

Gera atrodyti gražiai, gera, kai atrodyti nuostabiai galima vienos kosmetikos priemonės pagalba. Tai gali būti lūpų dažai arba blizgesys, kuris bus Jūsų rankinėje kaip svarbiausias kasdienis palydovas.