Bent jau kartą per savaitę labai svarbu atlikti veido odos šveitimo ritualą, kadangi jis padeda pašalinti negyvąsias odos ląsteles ir taip grąžinti jos elastingumą. Svarbiausia rinktis šveitiklius, kurie atitinka Jūsų odos poreikius ir tuo pačiu maloniai kvepėdami leidžia Jums mėgautis spa ritualais.

Aktyvūs filtrai

GMT BEAUTY RŪGŠTINIS VEIDO...

GMT BEAUTY RŪGŠTINIS VEIDO PILINGAS

Kaina 30,00 €
Availability: Išparduota
Putos švelniai ir efektyviai pašalina ant veido susikaupusius nešvarumus, negyvas ląsteles ir odos šiurkštumą.

Šveitikliai internetu

Kaip dažnai naudoti šveitiklius?

Odos šveitimas yra labai naudingas ritualas. Tiesa, reikalingas visam kūnui, ne tik veidui. Tačiau jeigu daugelio kūno vietų oda yra tokia stora, kad šveitimui puikiai tinka net ir kavos tirščiai, tai veidui labai svarbu pasirinkti būtent šiai zonai skirtus šveitiklius, kadangi jie nepažeis jos. O naudoti reikia taip dažnai, kaip rekomenduoja kiekvienas prekės gamintojas.

Dažniausiai siūloma lepintis du, tris kartus per savaitę. Nepamirškite, kad šveitimo metu reikia ritualą atlikti kuo ramesniais judesiais, geriausia – sukamaisiais, taip pat – lėtai, švelniai. Taip ne tik pašalinsite negyvąsias odos ląsteles, tačiau taip pat ir suaktyvinsite kraujotaką, o tai labai naudinga Jūsų odai.

Naminės priemonės – gadina odą?

Pasikartosime, kad naminiai odos šveitikliai dažniausiai turi priešingą ritualą nei yra tikimasi. Paprasčiausiai daugelis jų yra per šiurkštus, tad rezultatas yra sudirgusi oda. Deja, per daug intensyviai trintą odą ne tik pradeda skaudėti, tačiau ilgą laiką ji gali būti raudona, sunku atstatyti jos pH. Ypač – veido odą, kuri yra labai jautri. Stiliauskodas.lt rasite itin platų priežiūros priemonių pasirinkimą, tad esame tikri, kad atrasite ir tinkamiausią savo veido odai.

Net ir tokiu atveju, kai ji yra jautri. Šveitimas jai taip pat reikalingas, tik svarbiausia įsigyti atitinkamas priemones ir tuo pačiu baigus ritualą – būtinai pamaitinti odą aliejumi arba kremu.

Naudojimo instrukcija

Svarbu ne tik Jūsų odos tipui labiausiai tinkami šveitikliai, tačiau ir atitinkamas jų naudojimas. Dažniausiai ant pakuotės būna tiksliai nurodyta – kaip reikia naudoti. Svarbiausia – ne per dažnai ir taip pat – ne per stipriai. Sukite pirštų galiukais sukamaisiais judesiais, taip pat, netrinkite, atpalaiduokite veidą.

Masažuoti su šveitikliu siūlome ne tik jį, tačiau ir kaklą bei dekoltė zoną. Baigus, žinoma, nuplaukite, nusausinkite ir galiausiai patepkite kremu arba kitu drėkinančiu geliu, kuris nuramins odą po šveitimo.