Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Kaina

Kaina

  • 119,00 € - 120,00 €

Daugelis vis dar neretai klausia: nišiniai kvepalai – kas tai? Kuo jie skiriasi nuo įprastų kvepalų? Šios rūšies kvepalų pavadinimas skamba išties intriguojančiai ir paslaptingai. Labai panašiai kvepia ir patys kvepalai. Jie apgaubia nematomu, tačiau jaučiamu prabangos, paslaptingumo ir elegancijos šydu. Nišiniai kvepalai gimsta iš aistros ir poreikio sukurti ką nors unikalaus, dar neužuosto, o ne, kaip komercinių kvepalų atveju, siekiant sėkmės ir populiarumo rinkoje. Būtent dėl to nišiniai kvepalai yra prabangos ženklas, nes yra kuriami komponuojant sunkiai prieinamus ir nedideliais kiekiais gaminamus ingredientus, tokius kaip gintaras, jazminas ar ūdas ir begalė kitų mažiau žinomų ingredientų.

Aktyvūs filtrai

Sea & Salt "Desert night" Nišiniai Kvepalai

(4) 
42% nuolaida su kodu: INIDE
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 152 Turime sandelyje

Minkšta, tačiau sodri aromato kompozicija, prisotinta saldžių iriso natų ir pagardinta prabangaus romo akordais. Šiltus tongapupės atspalvius, lydimus cinamono ir gintaro pustonių, vainikuoja išraiškingas santalmedis, todėl šis kvapas skleidžia saldų pudrinį aromatą, kurį gaubia tauraus gėrimo natos.

Sea & Salt "Wild Sands" Nišiniai Kvepalai

(2) 
42% nuolaida su kodu: INIDE
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 258 Turime sandelyje

Prabangus kvapas yra apsuptas rožės akordų, kurie susipina su intensyviu ir sodriu pačiuliu. Rožės bei pačiulio duetas, prisotintas šiltos vanilės ir rausvųjų pipirų dvelksmo, sukuria ekspresyvų ir viliojantį aromatą.

 

Gundantis ir charakteringų potėpių persmelktas kvapas, skatinantis pasileisti į pašėlusių jausmų kelionę.

Sea & Salt "Heat Waves" Nišiniai Kvepalai

(6) 
42% nuolaida su kodu: INIDE
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 289 Turime sandelyje

Prabangius agarmedžio akordus nejučia apgaubia svaiginančio pačiulio natos. Sodrų kvapą paryškina šafrano paslaptingumas, sujungia aitrus agarmedžio dūmas ir vainikuoja aksominis muskatas.

 

Aromate užkoduota gamtos galia, suteikianti pasitikėjimo ir paliekanti išskirtinumo žymę.

Sea & Salt "Mystical Mirage" Nišiniai Kvepalai

(6) 
42% nuolaida su kodu: INIDE
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 194 Turime sandelyje

Charakteringo aromato metamorfozę sukuria gilus ir šiltas kedrų dvelksmas, apsuptas stiprios pačiulio natos. Kvapą formuoja mistinis ir hipnotizuojantis odos bei santalmedžio miražas.

 

Sunkus, bet neslegiantis konceptualus aromatas, apgaubtas paslaptingų smilkalų užsklandos.

Sea & Salt "Cloud Mist" Nišiniai Kvepalai

(4) 
42% nuolaida su kodu: INIDE
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 212 Turime sandelyje

Gaivus kvapas su šildančios medienos užuomina ir sultingos kriaušės saldumu. Aromato kompozicijoje slepiasi gundantis ir stimuliuojantis jazminas, kuriam lengvumo suteikia pavasario žalumos užuominos. Kedro medienos ir muskuso natos meistriškai įsilieja į aromato interpretaciją ir paryškina šio kvapo subtilumą.

Sea & Salt "Hidden Oasis" Nišiniai Kvepalai

(2) 
42% nuolaida su kodu: INIDE
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 496 Turime sandelyje

Moteriškas ir koketiškas kvapas su stipriais gėlių akcentais. Prabangių turkiškų ir bulgariškų rožių simfoniją praturtina saldi ir gaivi bergamotė. Jaukią šilumą aromatui suteikia vanilės nata, žaidžianti su jazmino akordais.

Sea & Salt "Golden Dunes" Nišiniai Kvepalai

(4) 
42% nuolaida su kodu: INIDE
Kaina 120,00 €
Prieinamumas: 245 Turime sandelyje

Prašmatnus aromatas, atspindintis ne tik akimirkos žavumą, bet ir kviečiantis leistis į paslaptingus nuotykius.

 

Kontrastingas ir daugiaspalvis kvapas, kuriame aksominė vanilė persipina su gaiviomis gėlių ir vaisių natomis. Šiltu šydu aromatą gaubiantis saldumas susilieja su išraiškingu santalmedžiu ir sodriu muskusu.