Puoselėti savo kūną reikia ne tik iš išorės, tačiau taip pat ir iš vidaus. Tam siūlome labai platų grožiui skirtų priemonių pasirinkimą. Nuo vitaminų Jūsų odai iki skirtų plaukams, galiausiai, visam kūnui, nes kai žmogus yra sveikas – taip pat yra ir gražus. stiliauskodas.lt – pagalba Jūsų organizmui.

Aktyvūs filtrai

BioODA

BioODA

Kaina 29,50 €
Availability: Išparduota
bioODA padės puoselėti Tavo grožį ir savijautą iš vidaus.

Sudėtyje: Kolagenas, Vitaminas C, Hialurono rūgštis, Magnis, Cinkas
BioODA MAXfiller

BioODA MAXfiller

Kaina 79,99 €
Availability: Išparduota
Maksimalų kolageno ir hialurono kiekį turintis produktas!

Papildai grožiui internetu

Ko reikia Jūsų kūnui?

Renkantis papildus grožiui svarbiausia įvertinti savo kūno poreikius, kadangi būtent pagal juos ir reikia įsigyti kompleksus. Papildai veido odai turėtų būti naudojami ne tik tada, kai jau esate brandžiame amžiuje. Kuo greičiau pradėsite lepinti savo odą – tuo didesnė tikimybė, kad pavyks išlaikyti jos elastingumą bei išvengti raukšlių. Taip pat atkreipkite dėmesį į papildus plaukams, kurie gali ne tik juos atgaivinti, tačiau ir paskatinti augimą. Vėlgi, svarbiausia atsižvelgti į savo galvos odą, jos tipą, kadangi pagal tai papildai turėtų būti derinami su išoriškai naudojamomis priemonėmis. Svarbiausia juos vartoti reguliariai. Taip užtikrins ne tik greitesnį, tačiau ir ilgalaikį rezultatą.

Ar man reikia papildų?

Papildai grožiui yra reikalingi ne tada, kai siekiama labai greito efekto. Kai kurie tikisi, kad išgėrus kelias tabletes po savaitės jau bus galima džiaugtis labai ilgais bei tankiais plaukais, švytinčia veido oda. Deja, papildai veikia ne taip. Siekiant atgaivinti plaukus arba odą svarbus nuolatinis tinkamų papildų vartojimas. Žinoma, po kurso rekomenduojama pertrauka, tačiau ji neturi tęstis labai ilgai, nes organizmas išeikvos vitaminus, kurie buvo gauti papildų dėka. Labai svarbu vartoti juos pagal pateiktas instrukcijas. Papildai – nėra stebuklas, tačiau jie gali padėti Jums kur kas gražiau atrodyti natūraliai. Taigi, tai puiki pagalba kiekvienai ir kiekvienam.

Kokybė – Jūsų išvaizdai

Geri papildai reikalingi organizmui, tad palepinkite save ir ne tik gražiau atrodykite, tačiau ir geriau jauskitės. Juk stiliauskodas.lt papildai grožiui yra su vitaminais, mineralais, kurie būtini tinkamam organizmo funkcionavimui. Džiugu, jog tai padės ne tik gražiau atrodyti, tačiau ir geriau jaustis, tad nieko nelaukite ir palepinkite save arba mylimą žmogų įteikdami jam arba jai skoningą dovaną.