Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 33,00 € - 37,00 €

Jeigu norite, kad Jūsų veido oda  būtų švytinti – tuomet ją reikia lepinti kasdien. Ritualai dažniausiai turi būti daromi du kartus: ryte ir vakare. SPA namuose neatsiejamas nuo specialių aliejų, kurie ne tik drėkina odą, tačiau ir sulėtina senėjimo procesus.

Aktyvūs filtrai

SKINLOVERS Balansuojantis...
−25%
  • −25%

SKINLOVERS Balansuojantis Veido Aliejus

Kaina 33,00 € Įprasta kaina 44,00 €
Availability: 1663 Turime sandelyje
Skirtas subalansuoti veido odos drėgmei ir riebalų pusiausvyrai.

Aliejai veidui internetu

Kaip pasirinkti aliejų veido odai?

Renkantis aliejų odai pirmiausia svarbu įsigyti tokį, kuris tinkamas veidui pagal būklę. Nors dauguma aliejų yra skirti drėkinimui, tačiau taip pat galimi ir aknės problemos mažinimui, galiausiai, senėjimo procesų lėtėjimui. Tiksliai žinant savo odos tipą pavyks kur kas paprasčiau rasti derantį aliejų, tačiau nepamirškite, kad svarbu ne tik įsigyti, tačiau ir tinkamai įmasažuoti į odą. Tik tuomet efektas bus. Galiausiai, kai kurie aliejai padeda deginimosi metu, kadangi oda kur kas greičiau įgauna natūraliai rusvą atspalvį, kurio dažniausiai siekiama.

Kodėl būtinas odos drėkinimas aliejais?

Aliejus, galima sakyti, turi magiškų galių, kurios padės Jūsų veido odai atrodyti kur kas gražiau. Kad ir kuris bus pasirenkamas – dažniausiai galima džiaugtis gana panašiais efektais. Tai yra, kosmetinis aliejus:

  • Suteikia odai daugiau glotnumo.
  • Nuramina ją.
  • Padeda pritraukti bei išlaikyti drėgmę.
  • Prisideda prie odos tonuso gerinimo.
  • Balansuoja riebalų gamybos procesus.
  • Sustabdo senėjimą.
  • Ir atlieka daugelį kitų funkcijų.

Svarbiausia, kad aliejus būtų naudojamas kasdien, geriausia – du kartus per dieną. Tuomet rezultatas bus ne tik ilgalaikis, tačiau ir greitai pastebimas.

Kaip naudoti priemones?

Tinkamai naudojamas aliejus gali padėti Jūsų odai atrodyti nepriekaištingai. Pirmiausia, žinoma, reikia rasti Jūsų kūnui labiausiai tinkamą. Masažuoti jį į odą geriausia du kartus per dieną. Žinoma, tik tada, kai veidas švariai nuvalytas, pašalinti visi nešvarumai. Įmasažuoti galima pirštais arba specialiomis priemonėmis. Masažuoti reikia iš veido išorės į vidų. Galiausiai, baigus procesą galima sugerti aliejus perteklių su sausu popieriumi, tačiau visiškai nenuvalyti veido. Geriausia priemones naudoti tada, kai oda yra gerai „įdrėkinta“, taigi, gali būti tepamas po dušo arba veido pilingo.