Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 19,00 € - 70,00 €

Išplovus plaukus šampūnu – būtinai juos reikia „padengti“ kondicionieriumi, kuris ne tik pamaitina, tačiau ir suteikia plaukui daugiau glotnumo. Kasdien – kaip iš kirpyklos, tačiau plaukų SPA malonumai bus atliekami namuose. Tokią galią turi tinkamos priemonės, kurias galite įsigyti stiliauskodas.lt.

Aktyvūs filtrai

Kondicionieriai plaukams internetu

Kondicionieriaus pasirinkimas

Natūralu, kad labiausiai Jūsų plaukui tinkamo kondicionieriaus pasirinkimas gali „“ laiko. Tačiau radus bent jau kelis variantus – keiskite juos pakaitomis ir visada turėsite priemones, kurios skirtos plaukų lepinimui.

Ieškoti plaukui labiausiai tinkamos priemonės bus paprasčiau įvertinus kelis esmines smulkmenas, kurias pateikėme apačioje.

  • Verta daugiau dėmesio skirti prekiniam vardui ir rinktis tuos, kurie yra pripažinti bei sertifikuoti, pavyzdžiui: EVO, DAVINES, KOLIBRIS ir t.t.
  • Kondicionieriai pasižymi tam tikromis savybėmis. Nuo tokių, kurie drėkina, iki tokių, kurie suteikia plaukui daugiau žvilgesio.
  • Žinoma, svarbus aspektas yra Jūsų plauko tipas.
  • Skubančioms siūlome rinktis tokias priemones, kurių nereikia ilgai „laikyti“ ant plauko. Kai kurias galima užtepti ir iškart nuplauti, o kitas siūloma palaikyti bent jau minutę.
  • Sudėtis! Būtinai kuo detaliau skaitykite sudėti, kadangi tai Jums gali padėti rasti labiausiai plaukui draugiškas priemones.

Jeigu paieškos labai vargina – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų asmeninius poreikius bei plauko tipą – pasiūlys labiausiai derantį kondicionierių.

Kondicionieriaus naudojimas

Svarbiausia taisyklė – nenaudoti plaukų kondicionieriaus ant galvos odos. Tepti reikia tik plaukus. Kitu atveju greta šaknų Jūsų plaukas bus labai apsunkęs, greičiau riebaluosis. Jeigu Jūsų plaukai yra labai ploni – po plovimo kondicionieriumi jie gali atrodyti dar plonesni nei pakritę. Tokiu atveju verta specialias priemones naudoti prieš šampūną nei nenaudoti visai. Juk svarbu, kad plaukas ne tik blizgėtų, tačiau ir būtų pamaitintas.

Kondicionieriai

Mūsų siūlomi kondicionieriai plaukams internetu yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad kiekvienos ir kiekvieno, kuris nori turėti gražius, tankius plaukus – svajonė bus įgyvendinta. Siūlome ne tik daug priemonių, tačiau ir patrauklias kainas tiems, kurie ieško priimtinumo visose srityse.