Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 7,00 € - 16,00 €

Norite, kad Jūsų lūpos būtų išraiškingos ir pavyktų aplinkinius vilioti bei kurti stilių vien tik savo šypsena? Tuomet Jums reikalingi veido bruožus pabrėžiantys lūpų dažai, kurie gali būti pats svarbiausias Jūsų stiliaus aksesuaras.

Aktyvūs filtrai

Lūpų dažai internetu

Kokia spalva man tinka?

Kadangi pas mus galite rasti labai platų lūpų dažų spalvų pasirinkimą, esame tikri, kad kiekviena ras tai, kas jai labiausiai tinka. Tiek prie stiliaus, tiek prie asmenybės, kadangi lūpų dažnai pasirenkami ir pagal žmogaus sielos polinkius. Paprasčiausiai kai kurios labai gerai jaučiasi kasdien pasipuošusios ryškiai raudonomis lūpomis, kai tuo tarpu kitoms – tai per drąsu. Žinoma, geriausia savo kosmetinėje ir rankinuke, visur, kur tik esate – turėti bent jau kelis atspalvius, kurie leis net ir niūrią dieną vos minutės pagalba atrodyti nepriekaištingai.

Kasdienai, darbo vietoje – puikus pasirinkimas yra pasteliniai atspalviai, kurie ne per drastiški, tačiau kuria eleganciją, o vakarėlių metu, žinoma, reikalingi ryškūs bei drąsūs, kurie gebės atskleisti Jūsų unikalią asmenybę. Nuostabu, kokią galią turi lūpų dažai!

Noriu nuostabių lūpų!

Kai kurios moterys gali dėkoti savo genetikai, kadangi jų lūpos – ne tik putlios, tačiau ir gyvybingos. Kitos turėtų joms skirti šiek tiek kasdienės priežiūros, kad šypsena visada būtų plati bei graži. Svarbiausia atėjus vakarui nuo lūpų pašalinti dekoratyvinės kosmetikos likučius, kadangi miegant su jais, deja, sausinate lūpas. Taip pat jas reikia reguliariai drėkinti vazelinu arba galima paprasčiausiu kokosu aliejumi. Tik leiskite jam įsigerti ir pamaitinti lūpas.

Galiausiai, turbūt teko girdėti, kad nuostabi pagalba yra pilingas. Jį galima atlikti su specialiomis priemonėmis arba tiesiog kavos tirščiais. Tik reikia trinti ramiai, lėtai. Tai turi būti malonus masažas, o ne skausminga procedūra.

Stiliauskodas.lt lūpų dažai

Mes tikime, kad lūpų dažai gali būti svarbiausias stiliaus akcentas, kuris leis jums ir niūrią dieną atrodyti nuostabiai. Štai todėl siūlome ne tik plačią pasiūlą, tačiau ir geriausią kokybę, kuri tarnaus ilgai. Geri dažai yra tie, kurie ne tol tolygiai pasidengia, tačiau ir išsilaiko visą dieną, galiausiai, suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Esame tikri, kad pas mus tai galite rasti!