Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 29,00 € - 65,00 €

Tinkamas veido kremo pasirinkimas yra darbas. Tačiau radus tokį, kuris geriausiai atitinka Jūsų odą – galėsite juo ryte bei vakare atlikti magiškus ritualus, kurie padės Jums kasdien atrodyti puikiai, net ir tuomet, kai nesate pasidažiusi dekoratyvine kosmetika.

Aktyvūs filtrai

SKINLOVERS Aktyvi,...
−25%
  • −25%

SKINLOVERS Aktyvi, Drėkinanti Emulsija

Kaina 48,75 € Įprasta kaina 65,00 €
Availability: 2038 Turime sandelyje
Tai lengvos konsistencijos, augalinės kilmės ingredientais praturtintas produktas.

Veido kremai internetu

Kaip pasirinkti tinkamiausią kremą?

Renkantis veido kremą reikia įvertinti kelias smulkmenas, kurios nulemia rezultatą pasiliekanti ant odos. Pirmiausia, žinoma, reikalingas Jūsų odos tipo įvertinimas. Vieni kremai tinka riebiai odai, kai tuo tarpu kiti – sausai. Taip pat kremai dažnai skirstomi pagal odos amžių, kuriai tinka. Nuo jaunos iki brandžios odos, kuriai tinkami kremai gali padėti išlaikyti elastingumą. Plačiau susipažinkite su kitomis kremų savybėmis. Kai kurie padeda sumažinti gilias raukšles, kitos – aknės padarinius, galiausiai, treti kremai pasitarnauja, kai reikalinga apsauga nuo saulės spindulių arba šalčio. Geriausia kosmetinėje turėti kelių tipų kremus ir pagal lauko sąlygas bei kitus faktorius – rinktis tinkamą.

Kaip pagerinti kremo įsigeriamumą?

Geras kremas padės Jums ne tik pasiekti estetiškai patrauklų rezultatą, tačiau taip pat ir tokį, kuris atrodys puikiai ilgus metus. Žinoma, ilgalaikiam rezultatui būtinas nuolatinis priemonės naudojimas. Baigus ja lepinti odą – kurį laiką veidas vis tiek atrodys puikiai, tačiau galiausiai mažėjant vitaminų atsargoms – oda taps pilkesnė, deja, nebe tokia graži. Jeigu norite, kad kremas padarytų kuo didesnę įtaką Jūsų veidui – tuomet svarbiausia jį tepti sukamaisiais judesiais, tarsi masažuoti. Taip pat tik tada, kai veidas yra švariai nuvalytas, geriausia – po dušo arba pilingo, kadangi dėl šilumos kremas ne tik greičiau įsigers, tačiau ir padės pasiekti geresnį efektą.

Kremas – ne tik vyresnėms?

Gana gajus mitas, kad kremai yra reikalingi tik vyresnio amžiaus moterims, kad juos verta pradėti naudoti tik tada, kai peržengėte 50-ies metų slenkstį. Deja, toks požiūris dažnai užkerta kelią gražios veido odos turėjimui. O juk tokios nori visi, tiesa? Taigi, kuo anksčiau tinkamas kremas bus pradėtas naudoti – tuo oda bus Jums dėkingesnė. Tik svarbiausia rinktis pagal savo odos tipą ir dažai amžių, kadangi kremų, kurie skirti vyresnio amžiaus moterims bei vyrams, sudėtyje yra visai kiti komponentai, nei tuose, kurie skirti jauniems žmonėms.