Makiažo bazė - kas tai ir kaip naudojama?

Makiažo bazė - kas tai ir kaip naudojama?

Makiažo bazė dažnai lieka neįvertinta moterų tarpe. Tačiau ar žinote, kad tinkamai parinkta ir teisingai naudojama ji gali akivaizdžiai pagerinti galutinį makiažo daromą efektą ir kur kas padidinti jo patvarumą? Galbūt tai gali pakeisti jūsų požiūrį į nuostabią makiažo priemonę – veido bazę. Kas yra makiažo bazė ir kaip ją tinkamai naudoti? Čia ir rasite visus atsakymus!

Kas yra makiažo bazė?

Makiažo bazė yra kosmetikos priemonė, aplikuojama ant odos pirmajame makiažo kūrimo žingsnyje. Vienas iš pagrindinių veido bazės naudojimo tikslų yra tinkamai paruošti veido odą kreminei ar kito tipo pudrai ir prailginti makiažo gyvavimo laiką. Jei reikėtų paaiškinti kuo paprasčiau – veido bazė it magnetas prisitraukia kitas makiažo priemones, todėl jums nereikia nerimauti, kad kuri nors priemonė nusitrins ir makiažą reikės taisyti keletą kartų.

Reikia pažymėti, kad tai nėra privaloma makiažo priemonė norint sukurti kasdienį dieninį makiažą, tačiau jei norite, kad jis laikytųsi nepriekaištingai, rekomenduojame naudoti ir bazę. Na, o vakariniam ar šventiniam makiažui sukurti veido bazė yra tiesiog gyvybiškai svarbi priemonė, kad puikiai atrodytumėte viso vakaro metu. 

Kaip veikia veido bazė?

Jei iki šiol apie veido bazę žinojote itin mažai, turbūt kyla klausimas, kaip tai veikia ir kokią naudą teikia jūsų veido odai. Kad veido bazė padidina pačio makiažo patvarumą, mes jau išsiaiškinome, tačiau ar žinojote, kad veido bazės gali labai skirtis? 

Mūsų asortimente rasite kone visus veido bazės tipus. Populiariausios mūsų bazės yra drėkinančios, pavyzdžiui, PAESE veido bazė Hydrobase, taip pat matinį efektą kuriančios, skaistinančios, koreguojančios ir išskirtinai paakiams tinkančios bazės, tokios kaip PAESE paakių bazė Hydrobase.

Tinkamai pasirinkusios makiažo bazę pagal savo individualius poreikius, galite ne tik sukurti patvarų ir ilgai išliekantį makiažą, bet ir pagerinti savo veido odos išvaizdą. Priklausomai nuo to, kokią veido bazę pasirinksite, poveikis, kurio galite tikėtis iš šio produkto, yra:

- Riebalų blizgesio slopinimas. Matinių savybių turinčios veido bazės bus geras pasirinkimas, jei turite riebią odą ir nenorite matyti veido blizgesio.

- Papildomas drėkinimas. Drėkinamosiomis savybėmis pasižyminčios veido bazės geriausiai tinka sausai ir išsausėjusiai odai, tačiau tokie produktai kaip PAESE veido bazė Hydrobase, tinka visiems odos tipams. Ji papildomai apsaugo veido odos sluoksnius nuo drėgmės praradimo. Dėl jos naudojimo smulkios veido raukšlės gali tapti mažiau matomos, o makiažo priemonės nesikaups raukšlėse ir nenusivalys.

- Skaistumas. Skaistinančios makiažo bazės yra vertingos papilkėjusiai, sausai bei pavargusiai veido odai. Tokios bazės veidui suteikia ne tik skaistinantį, bet ir švytintį efektą, o veidas atrodo pailsėjęs ir gaivus. Tačiau riebios odos savininkėms reikėtų vengti tokį efektą suteikiančių produktų, kad blizgesys, kurį generuoja riebalinės liaukos, dar labiau neintensyvėtų.

- Raudonio slopinimas. Tokios veido bazės gali būti naudingos moterims su išryškėjusiomis kraujagyslėmis paviršiniuose veido odos sluoksniuose. Tokio tipo produktai išlygina veido spalvą ir sumažina kapiliarų matomumą bei spalvos pakitimus. Jei kankina tokios problemos, jums gali patikti ir tikti mūsų asortimente esanti PAESE koreguojanti veido bazė.

Kaip teisingai naudoti veido bazę?

Atminkite, kad bet koks veido odos priežiūros ar makiažo produktas efektyviausiai veiks ant gerai nušveistos veido odos. Šveitimas padeda pašalinti negyvąsias odos ląsteles, todėl tai palengvina kitų produktų tolygų aplikavimą ant odos.

Kruopščiai nušveitus odą sekite savo veido priežiūros rutiną, taigi naudokite sau tinkančius ir patinkančius serumus bei veido kremus. Palaukus keletą akimirkų, kol produktai spės įsigerti į odą, galima pereiti prie veido bazės tepimo.

Pasirinkta veido bazė yra tepama tolygiai ant visos veido odos, nepaliekant nė menkiausio lopinėlio. Produkto tikrai nereikia daug, tad nepersistenkite. Geriau pradėkite su labai mažu priemonės kiekiu ir, reikalui esant, didinkite jo kiekį.