Geriausia kreminė pudra brandžiai odai: kokia ji?

Geriausia kreminė pudra brandžiai odai: kokia ji?

Renkantis veido odos priežiūros priemones, mes atsižvelgiame į savo odos tipą bei kitas ypatybes. Tačiau dažnai pamirštame tai turėti omenyje renkantis makiažo priemones. Verčiau kreipiame dėmesį į prekės ženklą, patinkančius atspalvius ar, galų gale, kainą. Tai – klaidingas mąstymas, kurio kaina neretai yra prastas viso makiažo vaizdas. 

Šiandien norime skirti dėmesio brandžios odos savininkėms ir padėti išsirinkti makiažo pagrindų pagrindą – kreminę pudrą. Čia stengsimės papasakoti kone viską, ką reikia žinoti apie šio odos tipo ypatybes ir pasidalinsime patarimais, kokia kreminė pudra gali labiausiai jums tikti. Bet pirmiausia apžvelkime brandžios odos tipo savybes, nes tik gerai pažįstant savo odą galima tinkamai išsirinkti priemones jai.

Kokiomis savybėmis pasižymi brandi oda?

Kartais užtenka vieno akylesnio žvilgsnio į veidrodį, kad pažvelgtumėte tiesai į akis. Metams bėgant mūsų oda išgyvena visą krūvą įvairiausių pokyčių, dėl kurių mes nebeatrodome jaunai, skaisčiai ir gaiviai. Kiekviena iš mūsų senstame savu tempu, tačiau kai kurie dalykai išlieka tokie patys.

Su amžiumi mūsų oda praranda kolageną ir elastiną – vienus svarbiausių jaunystės eliksyrų. Tai veido odą susilpnina ir, žinoma, sukelia daug pastebimų pokyčių.

Brandžios odos ypatybėms priskiriamas ir mikrocirkuliacijos sulėtėjimas, o tai reiškia deguonies ir maistinių medžiagų trūkumą gilesniuose odos sluoksniuose. Tai taip pat padidina kraujagyslių trapumą ir iššaukia dehidratacijos problemas.

Medžiagų praradimas ir įvairių procesų lėtėjimas reiškia tik vieną – brandi oda sistemingai praranda savo stangrumą ir jos paviršiuje atsiranda matomų senėjimo požymių.

Kaip atpažinti pirmuosius senėjimo simptomus ir pasirinkti tinkamą veido priežiūrą?

Lygi, stangri ir elastinga oda yra jaunystės sinonimas. Šiuo gyvenimo etapu mes daug negalvojame apie tai, kokias makiažo priemones rinktis. Mūsų kreminės pudros ant jaunos odos atrodo puikiai. Tačiau kiekvienais metais vis sunkiau išlaikyti veido odos stangrumą ir tinkamą hidratacijos lygį. Be minėto elastino ir kolageno gamybos sumažėjimo, bėgant metams mums trūksta ir hialurono rūgšties, suteikiančios veido odai švytėjimo. Todėl tai gali suteikti tinkamai pasirinkta kreminė pudra.

Dažnai mes nenorime susitaikyti su mintimi, kad nuo šiol turėsime ieškoti veido odos priežiūros ir makiažo priemonių, skirtų brandžiai odai. Tačiau norint susikurti nepriekaištingą makiažą, būtina pasirinkti tinkamas makiažo priemones, skirtas būtent jums. Svarbiausia iš jų – kreminė pudra. Todėl atsiminkite šiuos simptomai, prieš renkantis kreminę pudrą ir kitas makiažo priemones mūsų asortimente.

  • Ant brandžios odos raukšlės dažniausiai pirmiausia atsiranda kaktoje, aplink akis ir lūpų kampučiuose. 
  • Laikui bėgant atsiranda paviršinės, o vėliau ir gilesnės raukšlės aplink nosį. Tuo pačiu metu brandi oda tampa suglebusi, o jos forma laikui bėgant keičiasi. 
  • Veidrodyje taip pat nesunku pastebėti nukarusius akių vokus, skruostus ir burnos kampučius.
  • Bėgant laikui lėtėja odos ląstelių regeneracija, natūrali spalva blunka, o veido spalva papilkėja. Be to, ant jos paviršiaus dažnai atsiranda spalvos pakitimų, išsiplėtusių kraujagyslių ir net negražių spuogų.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kreminę pudrą brandžiai odai?

Renkantis kreminę pudrą brandžiai odai, reikėtų atkreipti dėmesį į jos sudėtį. Būtų tobula, jei jos sudėtyje būtų drėkinančių medžiagų, tokių kaip, pavyzdžiui, aloe vera ekstraktas, vitaminai A, C, E ar kolagenas. Pastaroji medžiaga intensyviai drėkina odą ir sukuria ilgalaikį poveikį, taip pat apsaugo nuo žalingų išorinių veiksnių.

Turint omenyje, kad brandi oda dažnai įgauna raudonį arba veido odos paviršiuje išryškėja kraujagyslės, reikia rinktis tokią kreminę pudrą, kuri efektyviai paslėptų veido raudonį. Be to, gebėtų puikiai paslėpti veido odos spalvinius nelygumus bei suteikti tolygų atspalvį.

Iš to, kokie reikalavimai yra keliami tobulai kreminei pudrai, skirtai brandžiai odai, galime rekomenduoti vieną iš mūsų bestselerių – tai PAESE kreminė pudra Collagen Moisturizing. Šis makiažo produktas tinka sausai ir net jautriai bei alergiškai odai.

Moterys, rūpinkitės savo oda, pažinkite ją geriau ir rinkitės tuos makiažo produktus, kurie efektyviai susitvarkys su brandžios odos keliamais iššūkiais!