7 patarimai kaip rūpintis plaukais žiemą

7 patarimai kaip rūpintis plaukais žiemą

Lietuviškos žiemos būna įvairios savo oru, kartais pasitaiko ir žvarbių dienų, o kartais šiltesnių. Tačiau plaukus žiemą reikia saugoti kone kasdien. Žvarbus ir sausas vėjas gali juos greitai išsausinti, taip priversdami plauką riebaluotis daug greičiau negu įprastai. Stabilumas plaukams, kaip ir organizmui yra svarbus aspektas, o stabilumą gali pasiekti be jokių kliūčių!

Todėl mes tau pateiksime, keletą patarimų kaip turėti puikai atrodančius plaukus ir žiemą!

Įsigyk galvos apdangalą!

Paslėpk plaukus po kepure ar šaliku. Taip apsaugosi juos nuo vėjo ir šalčio. Beje geriausios kepurės ar skrybėlės yra su vidiniu pamušalu, kuris yra šilkinis ar atlasinis. Tokios medžiagos mažina plaukų trintį, todėl jie nelūžinės.

Neik į lauką su drėgnais plaukais!

Šaltas oras lengvai „sugauna“ drėgnus plaukus ir juos sustingo. O taip plaukas gali kuo lengviausiai sulūžti, o tada atstatyti plauką bus daug vargo. Todėl siūlome išsidžiovinti plaukus pilnai prieš einant į lauką.

Įtraukite į savo savaitės planą – plaukų procedūras.

Žiemą plaukai yra ypač sausi, tad kodėl nepalepinus savo plaukų atstatančia ir maitinančia kauke. Jos nereikės naudoti kiekvieną dieną, užteks vos kartą ar kelis per savaitęPlaukai taps akimirksniu prisotinti drėgme bei apsaugoti.

Kokybiškas sausas šampūnas – atgaivins plaukų šaknis.

Jeigu kiekvieną dieną dėvite kepures ar kitus galvos apdangalus, turbūt esi susidūrusi su subliuškusiais plaukais. Plaukų apimčiai atstatyti padės kokybiškas sausas šampūną. Todėl siūlome DAVINES "Hair Refreshner" , kuris sugrąžins plaukams apimtį, o taip paretinsite galvos plovimo dažnumą.  

Nepamirškite patikrinti pagalvės užvalkalo

Medvilninis pagalvės užvalkalas plaukus dirgina ir priverčia juos lūžinėti. Geriausias pagalvės užvalkalas yra atlasinis arba šilkinis, jie leidžia plaukams lengvai slysti (visai kaip ir prieš tai aptartas kepurės vidinis pamušalas!).

 Pakirpti plaukų galiukius būtina ir žiemą

Į metus reikia pakirpti plaukus bent 3 kartus, kad jie galėtų ataugti stipresni ir žvilgesni. Ne išimtis yra ir šaltasis metų laikotarpis. Patrumpink galiukus, kad leistum jiems ataugti!

Kad ir kaip gražu šviesūs plaukai – tačiau blondinių plaukai kenčia labiausiai

Dažnas plaukų šviesinimas jiems kenkia, todėl siūlome atėjus šaltąjam laikotarpiui pasirinkti tamsesnę arba savo natūralią plaukų spalvą, kad nereikėtų jų šviesinti dirbtiniu būdu. Taip tavo plaukai ne tik pailsės, bet ir atrodys sveikesni!


Tad rūpinkimės savo plaukais ištisus metus, o šaltuoju sezonu ypač
!