Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje Stiliaus KODAS pristatome visoje Lietuvoje per 2 – 4 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama).


Gauk prekes tiesiai į namus (pristatymo būdas — „Pristatymas į namus“)

 • Prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
 • Prieš pristatydamas prekes kurjeris suderins su Jumis patogų prekių pristatymo laiką.
 • Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 30

SVARBU:

 • Perdavę prekių siuntinį kurjeriui, informuosime Jus SMS žinute bei el. paštu.
 • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
 • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.
 • Jei pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą sumą.

Užsakymai į Kuršių Neriją -  papildomas mokestis už siuntinį - € 18.

Jei Jums kyla klausimų, prašome susisiekti su elektroninės parduotuvės www.Stiliauskodas.lt klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojais darbo dienomis 9-18 val. telefonu +370 611 70111.


 

SVARBU ŽINOTI ATSIIMANT PREKES:

 • Siuntos pristatymo metu pirkėjas ar pirkėjo atstovas turi kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį ir kokybę.

 • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), pirkėjas ar pirkėjo atstovas siuntos gali nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su pirkėju ar pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.

 • Pirkėjui ar pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.


PREKIŲ GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAS

 • Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr.217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”. Taip pat Kokybiškos kosmetikos prekės ir elektros prietaisai nekeičiami ir atgal nepriimami (Remiantis LR Ūkio ministro įsakymu 6.362 straipsnio 4 dalimi). Daugiau informcijos galite gauti susisiekę su mumis  info@stiliauskodas.lt.

 • Jei nutiktų taip, kad gautumėte ne tą prekę, kurią užsakėte, informuokite mus išsiųsdami elektroninį laišką adresu: info@stiliauskodas.lt (jame nurodykite užsakymo numerį, kokią prekę gavote ir kokią užsakėte). Mes sumokėsime prekės grąžinimo išlaidas ir išsiųsime Jūsų užsakytą prekę iškart, kai gausime grąžintą prekę. Jums tereikia laikytis aukščiau nurodytos prekių grąžinimo tvarkos. Tuo atveju, jei prekė, kurią grąžinate, bus atidaryta, naudota ar pažeista gamintojo pakuotė, grąžinti Jums pinigų ar pakeisti prekės kita negalėsime.

Daugiau informacijos telefonu +370 611 70111 arba el.p. info@stiliauskodas.lt