Top patarimai vasaros makiažui, kuriuos tu turėtum žinoti

Top patarimai vasaros makiažui, kuriuos tu turėtum žinoti

  • Nepaneigsime, jog vasara makiažą išlaikyti kuo ilgiau išties – „misija neįmanoma‘‘. Tačiau mes turime išeitį! Prieš darydamos makiažą, paruoškite tinkamai veido odą.  Patepkite kremu turinčiu aukštą SPF apsaugą.  Tai ne tik apsaugos odą nuo žalingų saulės spindulių, bet ir neleis išsiskirti sebumo pertekliui bei gadinti jūsų makiažo.

  • Vasaros “MUST HAVE’’ švytinti tiek veido, tiek kūno oda, kuri suteiks skaistumo, lengvumo bei švytėjimo efektą. Įvairios švytėjimo suteikiančios priemonės, dulksnos bei aliejai su blizgiom detalėm tiesiog privalo būti šį sezona Jūsų kosmetikos garderobe!

  • Šiltojo sezono metu mūsų veido oda išskiria didesnį nei įprastai sebumo (riebalo) perteklių, kuris dažnu atveju sukelia diskomfortą. Pirma mintis: ‘’užmaskuosiu matinio efekto biria pudra’’ ir problema bus išspręsta. Pasakysime – ‘’nė velnio’’! Maskuodami išsiskyrusį sebumą, jūs kemšate poras, ko pasekoje atsiranda odos pabėrimai. Norint sukontroliuoti sebumo perteklių, naudokite tiesiog paprasčiausią popierinį rankšliuostį, švelniai tapšnodamos veiduką, panaikinsite nereikalingą riebalo perteklių, o oda išliks skaisti ir neužkimšite porų.

  •  Spalvų nebijokite įnešti ne tik į drabužių spintą, bet ir į makiažo asortimentą. Spalvoti akių šešėliai, pieštukai bei ryškesni lūpų dažai – suteiks jūsų įvaizdžiui norimą akcentą bei išskirtinumo. Šią vasarą būkime RYŠKIOS!

  •  Kelionėse ypatingai stengiamės pasiimti tik reikiamus daiktus, tad kyla klausimas: kaip atlikti makiažą, panaudojant mažiau priemonių? VUOLIA, mes turime Jums atsakymą! Lūpų dažus panaudokite ne tik lūpoms, bet ir kaip kreminius skaistalus ar akių šešėlius.