Net nepagalvotumėte, kad šie faktai apie SPF iš tiesų yra mitai

Net nepagalvotumėte, kad šie faktai apie SPF iš tiesų yra mitai

Vos tik atėjus pirmosiomis šiltomis dienoms, mes skubame į paplūdimius pasimėgauti saulės voniomis, pasisemti kaip įmanoma daugiau vitamino D ir pagražinti savo odos atspalvį. Tačiau viena iš didžiausių blogybių mūsų odos grožiui bei sveikatai - nesaikingas deginimasis, kurio metu mūsų oda stipriai išsausėja, raudonuoja ir pradeda luptis. Besaikis deginimąsis taip pat skatina odos senėjimo procesus bei padidina melanomos riziką. 
 

Dažna problema, jog mes nesame įpratę naudoti priemonių su SPF apsauga, dėl jas supančių mitų. Tad norime sugriauti šiuos mitus bei paskatinti kiekvieną iš jūsų nepamiršti į savo odos priežiūros rutiną įtraukti priemonių su SPF apsauga.
 

 
1. UV spinduliai prasiskverbia ir pro debesis, tad net ir debesuotą dieną, reikėtų nepamiršti SPF apsaugos. Šiam atvejui pakaks naudoti ir mažesnio SPF filtro apsaugą, pavyzdžiui SPF15 ar SPF30.
 

 2. SPF priemonė neužtikrina visapusės apsaugos, tačiau ji sulėtina UVB spindulių įsiskverbimą į odą. Taip ji mažiau parausta.
 

 3.  SPF priemonės gali būti naudojamos ir odai turinčiai bėrimų. Tačiau šiuo atveju svarbu pasirinkti tinkamą priemonę pagal jūsų odos problemas. Venkite universalių, daugiafunkcinių SPF apsaugų.
 

 4.  Apsauginiai kremai taip pat turi galiojimo laiką, tad nepamirškite reguliariai pakeisti savo SPF priemonę.
 

 5. Naudojant SPF apsaugą jūsų laikas, kurį išbūnate saulėje, tampa ženkliai ilgesniu. Tačiau net ir su priemonėmis, turinčiomis SPF apsaugą, jūs galite įdegti. Tačiau šis procesas užtruks kiek ilgiau.

  

NEPAMIRŠKITE:

- SPF15 nuo UVB spinduliuotės mūsų odą apsaugo 93%

- SPF30 – 97%

- SPF50 – 98%
 

Bet kurią turimą SPF apsaugą derėtų reguliariai atnaujinti kas 2-3 valandas. Taip pat nepamiršti to padaryti po maudynių, sporto. Nerekomenduojama degintis nuo 11 iki 15 valandos, nes tuo metu saulė yra pati aktyviausia.
 

Priemonių su SPF apsauga rekomendacijos:

Bec Nature "Crema Solare" SPF15 apsauga nuo saulės

Bec Nature "Crema Solare" SPF30 apsauga nuo saulės

Bec Nature "Crema Solare" SPF50+ apsauga nuo saulės

Bec Nature "Crema fluida doposole" kremas, skirtas po deginimosi

Visi komentarai

Leave a Reply