Ilgi ir sveiki plaukai? Laikantis šių 7 taisyklių, tai bus misija įmanoma.

Ilgi ir sveiki plaukai? Laikantis šių 7 taisyklių, tai bus misija įmanoma.

Reikia išmokti pamilti tai, ką mums suteikė gamta. Tačiau pripažinkime, kartais pasižvalgome į Holivudo žvaigždžių įvaizdžius ir slapta pasvajojame, kaip norėtume turėti tokius stiprius, ilgus ir žvilgančius plaukus. Vertėtų nepamiršti, jog šias žvaigždes nuolatos supa gerai žinomi plaukų stilistai, kurie pasiruošę išpildyti visas savo klientų užgaidas.

Bet net jei gamta neapdovanojo jūsų storomis kasomis, šiuo atveju svarbu palaikyti sveiką plaukų būklę. Patikėkite mumis, tai yra kur kas papraščiau, negu gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

 
1.  Pasirūpinkite savo plaukais

Plaukai, kurie atrodo tarsi ką tik pakilus nuo kirpėjo kedės, nuolatos reikalauja drėkinančių priemonių. Tai padeda apsaugoti juos nuo pažeidimo. Palepinkite plaukus drėkinamąja kauke bent kartą į savaitę.

Evo „The great hydrator“ intensyvaus drėkinimo kaukė puikiai atliks šią užduotį. Ši kaukė pasirūpina, kad jūsų plaukai taptų glotnūs, paklusnūs, nesiveliantys ir pripildyti drėgmės.

 
2. Venkite karštų formavimo priemonių

Faktas, jog norint suformuoti plaukus, kurie atrodytų tarsi prie jų prisilietė geriausias plaukų stilistas, tam gali prireikti plaukų formavimo priemonių, kaip džiovintuvo, tiesintuvo ar plaukų garbanuoklio. Rekomenduojame per dažnai nenaudoti šių formavimo įrankių, nes jie sausina plauką. To pasekoje plaukai gali tapti pažeisti ir vėliau jų atstatymui nepadės jokios drėkinamosios priemonės.

Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai. Esant poreikiui, naudokite plaukų džiovintuvą, kuomet bent 80 proc jūsų plaukų jau yra sausi. O naudojant džiovintuvą venkite karšto oro srovės ir rinkitės vėsesnio oro nustatymą.


3.  Šukuokite plaukus teisingai

Viena pagrindinių taisyklių: niekuomet nešukuokite šlapių plaukų. Šiuo metu jie yra itin pažeidžiami ir linkę kur kas labiau skilinėti. Norint išsaugoti juos, rinkites šukas su plačiais dantukais, kaip Evo Roy plačiadantes šukas.

 4. Jokių skilinėjančių galiukų

Kas porą mėnesių nepamirškite apsilankyti pas savo mylimą plaukų stilistą, kuris pasirūpins, kad jūsų plaukai turės sveikus ir neskilinėjančius galiukus.


5. Per dažnai nėra gerai

Per dažnas galvos plovimas gali skatinti gausesnį natūralių mūsų skalpo riebalų išsiskyrimą arba išsausėjimą. Tad plaukų specialistai nerekomenduoja šios procedūros atlikti kiekvieną dieną.

Esant galimybei, plaukite galvą kas 2-3 dienas. Taip jūsų plaukai bus pamaitinti išsiskiriančiais natūraliais riebalais bei suteiks jums progą eksperimentuoti su šukuosenomis, kurios padės prailginti laiką tarp plovimų.

6. Palepinkite savo plaukus iš vidaus

Jau tikriausiai žinote, kad mūsų išorė išduoda mūsų mitybos įpročius. Kadangi mūsų plaukai daugiausiai yra sudaryti iš baltymų, stenkitės į savo mitybą įtraukti produktus, kupinus baltumų. Tai gali būti žuvis, mesa, kiaušiniai, pupelės. Taip pat naudingi ingredientai būtų uogos, špinatai, avokadai bei kiti ingredientai kupini vitamin C ir E.

 7. Miegokite tarsi karalienė

Iškeiskite medvininius pagalvių užvalkalus į šilkinius. Jie saugo plaukų kutikules ir mažina trintį tarp jūsų plaukų ir pagalvės. Pliusas, jog šilkiniai pavalgių užvalkalai yra naudingi ir jūsų veido odai.

 

Visi komentarai

Leave a Reply