−50%
Kiekis

Produkto informacija

„Day. 05“ Wild Desert – penktasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, kuriame atsiskleidžia pašėlusių dykumų galia ir nevaržomų jausmų jėga. „Day.05“ – ryški, kontrastinga, stebinanti.

 

Tai apgaubiantis, intensyvus ir ištaigingas medienos kvapas. Šių kvapų junginyje paslaptingasis agarmedis paryškina aromato gilumą ir svaigumą. Atogražų mediena suteikia šiam aromatui ypatingą baigiamąjį akcentą, kuris užpildo erdvę ir sužadina emocijas.

 

Natos: agarmedis, atogražų mediena

Vaškas: natūralus 100 proc. sojų vaškas

Dagtis: medinė dagtis

Žvakės indas: keramikinis

Svoris: 868 g. 

Matmenys: aukštis 14 cm., skersmuo 9 cm. 

Degimo trukmė: 48 val. Ši žvakė – vienetinis rankų darbo kūrinys. Tam, kad pasiektų Jūsų namus, prie jos prisilietė ne viena savo darbui atsidavusi širdis. 

 

Kiekvieną žvakių kolekcijos „Desert journey“ molinį indelį individualiai nulipdė keramikė, todėl identiškų nerasite. Spalvą indeliams suteikė menininkė švelniais teptuko prisilietimais. Subtilūs gaminio netolygumai ir dažų potėpiai pasakoja molio kūrybinę istoriją ir virsmą iš žaliavos į autentišką meno kūrinį.

 

Natūralus sojų vaškas rankomis įlietas į keramikinį indelį. Sojų vaškas yra 100 proc. augalinės kilmės, todėl jis yra tvarus, biologiškai skaidus ir netoksiškas. Ši žvakė, prisotinta kvapniųjų aliejų, itin ilgai skleidžia sukurtą aromatą dėl žemesnės lydymosi temperatūros. Tai reiškia, kad sojų vaško žvakės tarnauja ilgiau nei gaminamos iš parafino.

 

Kuriant žvakę pasirinkta medinė dagtis, nes ji primena atpalaiduojantį laužo garsą, o rankų darbo medžio dangtelis – tai natūralios gamtos akcentas.

 

Nuo pat pradžių iki galo gaminama tik rankomis, todėl kiekviena žvakė yra unikali, autentiška, nes ji tokia viena! 

 

Galvodami apie tvarų vartojimą, žvakės indelį kūrėme su intencija apie jo tęstinį naudojimą. Vaškui išdegus moliniam indeliui rekomenduotume suteikti naują paskirtį. Taip šis rankų darbo kūrinys dar ilgai puoš Jūsų namus. 

ŽVAKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

– Degant žvakei keramikinis indelis įkaista, todėl padėkite žvakę ant nejudančio, karščiui ir liepsnai atsparaus paviršiaus.

– Pirmą kartą uždegę žvakę, deginkite bent tiek, kad ištirptų visas viršutinis sluoksnis, tai užtikrins tolygų žvakės degimą.

– Įsitikinkite, kad patalpoje, kurioje deginsite žvakę, nėra skersvėjo.

– Įsitikinkite, kad šalia žvakės nėra greitai užsiliepsnojančių daiktų bei medžiagų.
Atsiliepimai

0.0
(0 reviews)
Palikite atsiliepimą
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Palikite atsiliepimą

Sea&Salt Sojų Vaško Rankų Darbo Žvakė „Day.05“

„Day. 05“ Wild Desert – penktasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, kuriame atsiskleidžia pašėlusių dykumų galia ir nevaržomų jausmų jėga. „Day.05“ – ryški, kontrastinga, stebinanti.

 

Tai apgaubiantis, intensyvus ir ištaigingas medienos kvapas. Šių kvapų junginyje paslaptingasis agarmedis paryškina aromato gilumą ir svaigumą. Atogražų mediena suteikia šiam aromatui ypatingą baigiamąjį akcentą, kuris užpildo erdvę ir sužadina emocijas.Degimo trukmė: 48 val. 

Palikite atsiliepimą

Kitos prekės kategorijoje

SKINLOVERS Jauninantis Ir Regeneruojantis...

(0) 
Kaina 44,00 €
Prieinamumas: Išparduota

Lengvos, emulsinės konsistensijos regeneruojantis serumas, kurio vedantysis ingredientas 0.1% koncentracijos retinolis. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad 0.1% retinolio konsistencijos produktas per aštuonias savaites pagerina daugybinius senėjimo požymius. Tinka visiems odos tipams (visais sezonais) 

−25%

Sea&Salt Vidutinė Sojų Vaško Žvakė „Day.05“

(0) 
Kaina 26,25 € Įprasta kaina 35,00 €
Prieinamumas: 200 Turime sandelyje

„Day. 05“ Wild Desert – penktasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, kuriame atsiskleidžia pašėlusių dykumų galia ir nevaržomų jausmų jėga. „Day.05“ – ryški, kontrastinga, stebinanti.

 

Tai apgaubiantis, intensyvus ir ištaigingas medienos kvapas. Šių kvapų junginyje paslaptingasis agarmedis paryškina aromato gilumą ir svaigumą. Atogražų mediena suteikia šiam aromatui ypatingą baigiamąjį akcentą, kuris užpildo erdvę ir sužadina emocijas.Degimo trukmė: 21 val. 

−30%

PAESE "Puffcloud'' paakių biri pudra

(0) 
Kaina 14,00 € Įprasta kaina 20,00 €
Prieinamumas: 46 Turime sandelyje
Paakių fiksuojanti bei šviesinanti biri pudra.
−35%

Sea & Salt "Desert night" Nišiniai Kvepalai

(0) 
Kaina 78,00 € Įprasta kaina 120,00 €
Prieinamumas: 190 Turime sandelyje

Minkšta, tačiau sodri aromato kompozicija, prisotinta saldžių iriso natų ir pagardinta prabangaus romo akordais. Šiltus tongapupės atspalvius, lydimus cinamono ir gintaro pustonių, vainikuoja išraiškingas santalmedis, todėl šis kvapas skleidžia saldų pudrinį aromatą, kurį gaubia tauraus gėrimo natos.