Gamintojo Skinlovers prekės

Produktų linija sukurta be parabenų, dirbtinių priedų, naftos ar genų mutacijas sukeliančių medžiagų. Gaminant „Skinlovers” produktų liniją naudojami tik ekologiškos, natūralios medžiagos. Jokie bandymai su gyvūnais nebuvo ir nebus atliekami. Žinome, kad augalai – gydo. Todėl atrinkome aukščiausios kokybės, ekologiškas, veiksmingiausias augalines medžiagas tam, kad oda atgytų ir suspindėtų kuo natūralesniu būdu.

Aktyvūs filtrai

−33%

SKINLOVERS Valomasis Veido Pienelis

(3) 
Kaina 19,43 € Įprasta kaina 29,00 €
Prieinamumas: 2103 Turime sandelyje

Tai naujos kartos švelnios pienelio tekstūros valiklis, skirtas švelniam odos nešvarumų bei makiažo nuvalymui.

−33%

SKINLOVERS 3’P Priešuždegiminis Raminantis Serumas

(6) 
Kaina 26,13 € Įprasta kaina 39,00 €
Prieinamumas: 3059 Turime sandelyje

Ši priemonė skirta nuraminti sudirgusią ir sausą odą. Serumas atstato odos apsauginį barjerą – hidrolipidinę plėvelę – taip užtikrindamas nuolatinį drėkinimą bei sudirgimų gydymą.

−33%

SKINLOVERS 3 in 1 Aktyvus Odos Tonikas

(4) 
Kaina 22,78 € Įprasta kaina 34,00 €
Prieinamumas: 2545 Turime sandelyje

Gaivinantis veido tonikas, kurį būtina turėti kasdien tiek rankinėje, tiek namuose.
−33%

SKINLOVERS Aktyvi, Drėkinanti Emulsija

(8) 
Kaina 43,55 € Įprasta kaina 65,00 €
Prieinamumas: 3760 Turime sandelyje
Tai lengvos konsistencijos, augalinės kilmės ingredientais praturtintas produktas.
−33%

SKINLOVERS Balansuojantis Veido Aliejus

(3) 
Kaina 29,48 € Įprasta kaina 44,00 €
Prieinamumas: 1678 Turime sandelyje
Skirtas subalansuoti veido odos drėgmei ir riebalų pusiausvyrai.

Skinlovers produkcija internetu

Platus priežiūros priemonių pasirinkimas

Norite kasdien naudoti tik tokias veido priežiūros priemones, kurios yra kurti palaikant draugišką santykį su gamtą? Siūlome rinktis Skinlovers gaminius, kurie ne tik drėkina, tačiau ir ramina, lepiną, suteikia galimybę didžiuotis savo oda, kuri tikrai nebus reikli. Svarbiausia naudoti Skinlovers reguliariai ir efektas – bus ilgam, geriausias, tobulas.

Skinlovers gamintojas siūlo labai platų veido odos priežiūros priemonių pasirinkimą, kad kiekvienas galėtų džiaugtis tokia kokybe, kuri jam labiausiai tinka. Tiek jam, tiek jai, kadangi kiekvienas žmogus, kuris save myli, žinoma, turi ir palepinti.

Nuo kremų iki serumų, tonikų, galiausiai, emulsijų bei kitų kasdienių priemonių, kurios leis Jums džiaugtis gaivia oda. Svarbiausia – kasdien, kaip ką tik iš SPA salono, o jis gali trukti namuose vos  10 minučių, kurios Jums maksimaliai atgaivins.

Kuo daugiau dėmesio ekologijai

Produktų linija sukurta be parabenų, dirbtinių priedų, naftos ar genų mutacijas sukeliančių medžiagų. Gaminant Skinlovers produktų liniją naudojami tik ekologiškos, natūralios medžiagos. Jokie bandymai su gyvūnais nebuvo ir nebus atliekami.

Žinome, kad augalai – gydo. Todėl atrinkome aukščiausios kokybės, ekologiškas, veiksmingiausias augalines medžiagas tam, kad oda atgytų ir spindėtų kuo natūralesniu būdu. Esate verta geriausio ir Skinlovers gali Jums tai suteikti.

Mūsų siūloma Skinlovers produkcija

Jeigu esate šio prekinio vardo mylėtojas – mūsų siūlomi gaminiai Jums tikrai patiks. Nuolat pildome katalogą, kad kiekvienas rastų tai, kas jam labiausiai tinka. Nuo priemonių, kurios skirtos veido valymui, iki tų, kurios maitina bei puoselėja. Jūsų patogumui taip pat siūlome nuolaidas, kurios mažina kainas, tačiau kokybė – puiki. Tokia, kokią garantuoja Skinlovers ir kuri skirta tiems, kurie save myli.