Gamintojo Skinlovers prekės

Produktų linija sukurta be parabenų, dirbtinių priedų, naftos ar genų mutacijas sukeliančių medžiagų. Gaminant „Skinlovers” produktų liniją naudojami tik ekologiškos, natūralios medžiagos. Jokie bandymai su gyvūnais nebuvo ir nebus atliekami. Žinome, kad augalai – gydo. Todėl atrinkome aukščiausios kokybės, ekologiškas, veiksmingiausias augalines medžiagas tam, kad oda atgytų ir suspindėtų kuo natūralesniu būdu.

SKINLOVERS 3 in 1 Aktyvus...

SKINLOVERS 3 in 1 Aktyvus Odos Tonikas

Kaina 34,00 €
Availability: 1970 Turime sandelyje

Gaivinantis veido tonikas, kurį būtina turėti kasdien tiek rankinėje, tiek namuose.
SKINLOVERS 3’P...
−20%
  • −20%

SKINLOVERS 3’P Priešuždegiminis Raminantis Serumas

Kaina 31,20 € Įprasta kaina 39,00 €
Availability: 851 Turime sandelyje
Ši priemonė skirta nuraminti sudirgusią ir sausą odą. Serumas atstato odos apsauginį barjerą – hidrolipidinę plėvelę – taip užtikrindamas nuolatinį drėkinimą bei sudirgimų gydymą.
SKINLOVERS Drėkinantis...
−30%
  • −30%

SKINLOVERS Drėkinantis veido kremas su...

Kaina 45,50 € Įprasta kaina 65,00 €
Availability: 2289 Turime sandelyje
Lengvos tekstūros, intensyviai drėkinantis veido kremas su hialurono rūgštimi.
SKINLOVERS Eksfoliuojantis...

SKINLOVERS Eksfoliuojantis veido losjonas su...

Kaina 29,00 €
Availability: 1610 Turime sandelyje
Tai intensyviai drėkinantis ir maitinantis odą losjonas. Jis reguliuoja riebalinių liaukų aktyvumą, odos PH, mažina poras, švelniai eksfoliuoja.
SKINLOVERS Giliai...
−20%
  • −20%

SKINLOVERS Giliai Drėkinanti Veido Kaukė Su...

Kaina 48,00 € Įprasta kaina 60,00 €
Availability: Išparduota
Intensyviai drėkinanti veido kaukė kuri išlygins odos reljefą ir suteiks odai liftingo efektą.

Skinlovers produkcija internetu

Platus priežiūros priemonių pasirinkimas

Norite kasdien naudoti tik tokias veido priežiūros priemones, kurios yra kurti palaikant draugišką santykį su gamtą? Siūlome rinktis Skinlovers gaminius, kurie ne tik drėkina, tačiau ir ramina, lepiną, suteikia galimybę didžiuotis savo oda, kuri tikrai nebus reikli. Svarbiausia naudoti Skinlovers reguliariai ir efektas – bus ilgam, geriausias, tobulas.

Skinlovers gamintojas siūlo labai platų veido odos priežiūros priemonių pasirinkimą, kad kiekvienas galėtų džiaugtis tokia kokybe, kuri jam labiausiai tinka. Tiek jam, tiek jai, kadangi kiekvienas žmogus, kuris save myli, žinoma, turi ir palepinti.

Nuo kremų iki serumų, tonikų, galiausiai, emulsijų bei kitų kasdienių priemonių, kurios leis Jums džiaugtis gaivia oda. Svarbiausia – kasdien, kaip ką tik iš SPA salono, o jis gali trukti namuose vos  10 minučių, kurios Jums maksimaliai atgaivins.

Kuo daugiau dėmesio ekologijai

Produktų linija sukurta be parabenų, dirbtinių priedų, naftos ar genų mutacijas sukeliančių medžiagų. Gaminant Skinlovers produktų liniją naudojami tik ekologiškos, natūralios medžiagos. Jokie bandymai su gyvūnais nebuvo ir nebus atliekami.

Žinome, kad augalai – gydo. Todėl atrinkome aukščiausios kokybės, ekologiškas, veiksmingiausias augalines medžiagas tam, kad oda atgytų ir spindėtų kuo natūralesniu būdu. Esate verta geriausio ir Skinlovers gali Jums tai suteikti.

Mūsų siūloma Skinlovers produkcija

Jeigu esate šio prekinio vardo mylėtojas – mūsų siūlomi gaminiai Jums tikrai patiks. Nuolat pildome katalogą, kad kiekvienas rastų tai, kas jam labiausiai tinka. Nuo priemonių, kurios skirtos veido valymui, iki tų, kurios maitina bei puoselėja. Jūsų patogumui taip pat siūlome nuolaidas, kurios mažina kainas, tačiau kokybė – puiki. Tokia, kokią garantuoja Skinlovers ir kuri skirta tiems, kurie save myli.