Gamintojo DAVINES prekės

Kiekvienas Davines produktas yra gimęs iš intuicijos ir yra pagamintas meistriškai, naudojant pažangiausias kosmetikos technologijas.

Formulėse mėgstami naudoti natūralios kilmės ingredientai yra išgaunami naudojant atsinaujinančią elektros energiją, o gaminiai supakuoti taip, kad darytų kuo mažiau poveikio aplinkai. Šis procesas yra įkvėptas darnaus grožio, kaip neatsiejamos grožio ir gėrio vienybės, idealo.

Aktyvūs filtrai

Davines kosmetika internetu

Patenkins net ir išrankiausius poreikius

Ieškote patikimos kokybės, kuri jus nudžiugins ne tik puikiu rezultatu čia ir dabar, tačiau taip pat ir padės pasiekti ilgalaikę kokybę, kurios yra vertas kiekvienas? Tokiu atveju siūlome išbandyti Davines kokybę, kuri, esame tikri, kad Jums tiks ir patiks. Svarbiausia, kad priemonių gausa – plati, tad tinka visam kūnui.

Kiekvienas Davines produktas yra gimęs iš intuicijos ir yra pagamintas meistriškai, naudojant pažangiausias kosmetikos technologijas. Formulėse mėgstami naudoti natūralios kilmės ingredientai yra išgaunami naudojant atsinaujinančią elektros energiją, o gaminiai supakuoti taip, kad darytų kuo mažiau poveikio aplinkai. Šis procesas yra įkvėptas darnaus grožio, kaip neatsiejamos grožio ir gėrio vienybės, idealo.

Davines gaminiai

Pas mus galite rasti labai platų Davines prekinio vardo gaminių pasiūlą. Nuo šampūnų, kurie tinka jautriai odai, ypač tokiai, kurie labai aktyviai pleiskanoja, iki  kondicionieriaus, kuris padeda suvaldyti ir garbanotus plaukus, kurie labai veliasi. Labai giriamas skystas rankų muilas, kuris nesausina odos, tad gali būti aktyviai naudojamas kasdien, galiausiai, priemonės, kurios skatina plaukų augimą ir puikiai tinka vyrams bei moterims, kiekvienam, kuris rūpinasi savimi.

Akcijos ir nuolaidos

Jeigu Jus domina Davines prekinio vardo kokybė – siūlome sekti akcijas, kurias mes skelbiame reguliariai. Tai leis sumokėti mažiau, tačiau džiaugtis gaminiais, kuriuos renkasi ir profesionalai. Mūsų katalogas yra nuolat pildomas, tad sekite pasiūlymais, pasinaudokite jais ir tuo pačiu atrodykite kasdien kaip po SPA salono, kuris gali būti Jūsų namuose.