5 patarimai, kurie leis makiažui likti nepriekaištingam žiemą

5 patarimai, kurie leis makiažui likti nepriekaištingam žiemą

Vienas iš svarbiausių elementų, kuriame pasireiškia sezono kaita, yra makiažas. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip derinti makiažą su žiemos atmosfera ir kokie niuansai turėtų būti atsižvelgiant į šaltus orus bei mažą drėgmės lygį.

 

1. Naudoti odą drėkinančias priemones

Žiemos metu oda linkusi tapti sausa ir jautri dėl šalčio bei vėjo poveikio. Todėl svarbu rinktis drėkinančius makiažo pagrindus ir įvairius produktus, kurie ne tik drėkins jūsų odą, bet ir apsaugos nuo šalčio. Tad siūlome SKINLOVERS emulsija ir PAESE Drėkinanti veido bazę

2. Drėgmei atsparus blakstienų tušas

Nežinote, kodėl žiemą reikia vandeniui atsparaus blakstienų tušo? Na, dėl šalto vėjo ir šalto oro akys gali ašaroti, todėl reikia naudoti vandeniui atsparų blakstienų tušą. Taip jūsų įvaizdis išliks nepriekaištingas net nepalankiomis oro sąlygomis.Blakstienų tušas The Wave išbandytas influencerių - atsparus vandeniui ir nebėgantis. 

3. Naudokite kremines pudras

Pasakykime ne birioms pudroms žiemą. Kodėl? Jos neįsigeria į odą ir negražiai pasidengia. Todėl rinkitės skystą kreminį makiažo pagrindą arba netgi galite pakeisti makiažo pagrindą BB kremu. Tačiau nepamirškite atsižvelgti į savo veido odos tipą. Mūsų favoritai: SKINLOVERS BB kremas ir PAESE kreminė pudra "Long Cover Fluid".

 

4. Neutralus akių makiažas

Žiema - ne tas metas, kai reikėtų rinktis įvairiaspalvius akių šešėlius, verčiau rinkitės neutralius. Ypač gražiai atrodo vario ir bronzinių akių šešėlių derinys. Jis puikiai dera prie dieninio ir naktinio įvaizdžio ir netgi puikiai atrodys šventėje!

Tad siūlome šias šešėlių paletes, kurios padės sukurti nepriekaištingą įvaizdį: PAESE x Cocolita limituoto leidimo šešėlių paletę ar PAESE ''Coffee Break" akių šešėlių paletę.

 

5. Nepagailėkite skaistalų

Žiema - geriausias metas įtraukti rožinius ar persikinius skaistalus, sukurti rausviems skruostams. Skaistalai pakeis išblukusį įvaizdį į ryškų ir madingą! Šiemet ypač madingas winter blush trendas. Siūlome šiuos PAESE x COCOLITA limituoto leidimo skaistalus ar PAESE limituoto leidimo kontūravimo paletė Cotton Delight Pink.

O kokiais patarimais vadovaujiesi darydamasi makiažą žiemą?