Kvapai dedikuoti nekasdieniams pojūčiams - Desert Journey

Kvapai dedikuoti nekasdieniams pojūčiams - Desert Journey

Kelionė po dykumas įkvėpė šią kvepalų kolekciją. 7 patirtys, 7 dienos iš kurių gimė 7 skirtingi aromatai. 

 

Desert Journey - toks paslaptingas šios kolekcijos pavadinimas - atsirado iš noro susieti kvapą su nekasdieniais mus aplankančiais pojūčiais. Šios kolekcijos “vyriausia nosis” yra italų parfumeris “Odore Misterioso” pseudonimu (reikšmė būtų - paslaptingas kvapas). Tad jis leidosi į klajones po dykumą, kur ir gimė įkvėpimas kvepalų kolekcijai. 

 

Kiekviena diena tai naujas parfumerio klajonių bei patirčių atspindys. O kaip ir priklauso nekasdieniškiems aromatams kiekvienas jų turi unikalias, tik jam priskirtas koordinates, atspindinčias aromatą įkvėpusią vietą bei jos istoriją, kelionės po dykumą metu. 

 

Parfumuoto vandens privalumai

 

Kvepalų formulės yra pagamintos prestižinėje parfumerijos gamykloje Italijoje. Tai aukščiausios kokybės EDP (Eau de Parfum - parfumuotas vanduo).


EDP ir EDT yra dažniausiai sutinkamos kvepalų koncentracijos formos. Tad kuom jos skiriasi tarpusavyje? 

EDP aromatas yra intensyviau išreikštas, ryškesnis ir ilgiau išliekantis (gali trukti ir iki 8 valandų). Taip pat, EDP yra labiausiai mėgstama kvepalų forma. 

Tuo tarpu, EDT yra subtilesnė, trumpiau išliekanti aromatų forma.  

 

Aromato nesirinkite vien tik pagal kvepalų natas. Dėmesio skirkite ir kūrybiškai kvepalų prigimčiai. Specialiai šiems kvepalams yra sukurtas testas, kuris padės atrasti jūsų vidų atspindinčius aromatus.  

 

Kodėl Desert Journey?

 

Desert Journey tai įsimenantys, šleifą paliekantys, itin koncentruoti kvepalai. Septyni išskirtiniai, laikui bei sezonams nepavaldūs natų deriniai.

 

Tai gali tapti ir puikia dovana - prabangi kvepalų dėžutė, aukšta kokybė už patrauklią kainą, personalizuota etiketė, kur galėsite užrašyti gavėjo vardą ar kitą svarbią žinutę. Pati kolekcija - limituoto leidimo.

 

Tiesa šiuo metu mūsų kolekcijoje 5 kvapai iš 7. Likę prisijungs kiek vėliau.

 

Kvepalų kolekcijoje rasite žanrų įvairovę. Jie kvies jus į paslaptingus nuotykius, klajones po smėlynus, pabrėš moteriškumą, įžiebs pasitikėjimą savim, suteiks išskirtinumo prieskonių, stebins spalvotais miražais, skleis optimizmą ir žadins kitus nekasdienius pojūčius.   

 

Saldumas, gaivumas, žaluma, prašmatnumas, paslaptingumas, jausmingumas, elegancija, unisex deriniai, ekspresyvumas, sodrus brandumas, aistra, smilkalai, gurmaniškos natos, mistiškumas - pasirinkimai įvairiausiems skoniams.  

Apie kiekvieną kvapą išsamiau - netrukus. 

O koks kvapas yra tavo? Atlik testą!