KAIP IŠSIRINKTI KREMINĘ PUDRĄ, JEIGU ODA RIEBI?

KAIP IŠSIRINKTI KREMINĘ PUDRĄ, JEIGU ODA RIEBI?

Jūsų oda yra riebi jeigu ji - nuolat blizga, veido poros yra linkusios užsikišti, pastebite išsiplėtusias poras, pasitaiko inkštirų. Tad kokia veido pudra Jums tiktų geriausiai?

Biri pudra puikiai tinka riebiaodėms, kad birūs produktai linkę mažiau kišti odos poras. Taip nerizikuojame užkimšti odos. Tačiau jeigu vis dėl to nusprendėte rinktis kreminę pudrą, toji turėtų būti be aliejų sudėtyje.

Riebios odos savininkėms norinčioms tankaus dengimo siūlomeRun for Cover kreminę pudrą arba Long Cover fluid kreminę pudrą. O jeigu norite natūralaus dengimo siūlome išbandyti kreminę pudrą Lush Satin, o iš birių pudrų Jums tiks Minerals matinė pudra.

Kreminė pudra riebiai odai turėtų turėti matinį efektą. Šis efektas padės sugriežtinti odos blizgesį, o jūsų veidas atrodys švaresnis ir patrauklesnis. Matinanti pudra taip pat padeda užkirsti kelią blizgesiui per dieną.

Ar kasdien naudojama kreminė pudra neužkemša porų?

Ne. Jei pudra parinkta pagal odos tipą, ji ne tik neužkemša porų, bet ir apsaugo odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių, ultravioletinių spindulių. Taip pat visada rinkitės kokybišką pudrą ir atkreipkite dėmesį į jos galiojimo laiką.