10 dovanų idėjų - MOTERIMS!

10 dovanų idėjų - MOTERIMS!

10 dovanų idėjų - MOTERIMS!
Įtariame, jog daugelis dažnai sukate galvą, ką gi padovanojus draugei, mamai ar sesei, kol galiausiai pasimetate pasirinkimų gausoje..
Tad sukūrėme Jums tarsi ''špargalkę'', kurioje galbūt rasi ir tu idėją dovanai!
1. Kosmetika - kaip sakau ''niekada neprašausite'', kadangi visos prižiūrime veido odą bei dieviname makiažo priemones! 
2. Kūno priežiūros priemonės - kremai, šveitikliai, gardžiai kvepiantys dušo geliai, nei dienos be jų, o ir tai tarsi terapija grįžus po sunkios darbo dienos.
3. Kvepalai - nes jų niekada nebūna per daug! Tačiau šioje vietoje svarbu žinoti kokį kvapą mėgsta jūsų draugė ar artimas žmogus, kadangi galima ir ''prašauti''. 
4. Namų kvapai, žvakės - žiema, anksti temsta, tad jaukumo norisi ypač, o jį susikurti puikiai padės kvapni žvakė ar namų kvapas.
5. Aksesuarai, papuošalai - na šioje vietoje yra dviejų tipų moterys : šarkutės ir papuošalų mylėtojos ir moterys, kurių garderobe praktiškai nesurasite nei vieno papuošalo. 
6. Kvietimas į SPA - pripažinkime, dažnai šioje vietoje ''pagailime'' sau šio malonumo, tačiau gavus dovanų, mielai išnaudojame kuponą ir mintyse sukasi mintys ''kodėl aš anksčiau to nedariau..''. Tad manome, jog kiekviena moteris apsidžiaugs gavusi kvietimą pasilepinti spa procedūra. 
7. Vitaminai, maisto papildai - nes sveikata rūpintis reikia ištisus metus! O kas ypatingai šiai dienai aktualu moterims - sveiki plaukai, skaisti oda, bei stiprūs nagai, tad kolageno papildai tikrai nudžiugins kiekvieną!
8. Įvairūs skanumynai - jei bijote nepataikyti su aukščiau minėtomis idėjomis, maisto produktai, tokie kaip kalėdiniai sausainiai, gardžios alyvuogės, sūrių rinkinys prie (nealkoholinio) vyno ar žiemos simboliu tapęs Panettone pyragas - bus išties puiki dovana. 
9. Knyga - tobulėjimas, tobulėjimas ir dar kartą tobulėjimas, tad padovanojusios įdomią, vertingą knygą tikrai nudžiuginsite.
10. Kvietimas į spektaklį, koncertą ar kiną - tai yra emocijos, kurių dažnai jokie daiktai neatperka, tad nusveskite savo mylimą draugę, mamą, sesę ar močiutę į spektaklį, ne tik suteiksite geras emocijas, bet ir drauge praleisite įsimintinai vakarą.
Tikimės, jog buvo naudinga ir radote idėjų sau!